نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۳۶۴۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳
دو سایت مسجدنما و مدرسه‌نما که مدتی است فعالیت خود را در راستای تولید و طراحی محتوای فرهنگی برای تابلوی اعلانات مساجد و مدارس آغاز کرده‌اند، در نمایشگاه دیجیتال انقلاب اسلامی حضور یافتند.

به گزارش پایگاه 598، دو سایت مسجد نما و مدرسه‌نما که مدتی است فعالیت خود را در راستای تولید و طراحی محتوای فرهنگی برای تابلو اعلانات مساجد و مدارس آغاز کرده، در نمایشگاه دیجیتال انقلاب اسلامی حضور یافت. از قابلیت‌های مهم و جدید این دو پایگاه، امکان ارسال بسته‌های هفتگی به مساجد، مدارس یا هر مکان دیگر است.

 

به علاوه، مسابقه‌ای قرآنی از محتوای مدرسه‌نما برای قشر سنی نوجوان برگزار شده است که مشتاقان با حضور در غرفه و یا سایت مدرسه‌نما می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

 

اکنون محتوای تابلوی اعلانات مساجد به هفته 100 و محتوای تابلوی اعلانات مدارس به هفته 20 رسیده و در کنار همه این محصولات دو نشریه «سنگر محله» برای مخاطبین بزرگ‌سال و «جوانه‌ها» برای مخاطبین نوجوان قابل دریافت برای مخاطبین است.

 

امکانات دیگری چون «بسته‌ رسانه‌ای» مسجد و مدرسه و انتشار محتوای تولیدی سایر مساجد و مدارس نیز در این سایت‌ها وجود دارد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: