کد خبر: ۳۷۳۷۴۶
زمان انتشار: ۲۲:۴۱     ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خبر داد که این باشگاه از امیر قلعه‌نویی برای فصل آینده برنامه خواسته است.
به گزارش پایگاه 598، درحالی‌که طی روزهای گذشته امیر قلعه‌نویی از وضعیت مبهم خود در تیم تراکتورسازی برای فصل آینده خبر داده بود، مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد که باشگاه تراکتورسازی از وی برنامه و لیست بازیکنان خود برای فصل آینده را خواسته است.

به گزارش تسنیم، سعید عباسی درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی هنوز از امیر قلعه‌نویی برای سال آینده درخواست برنامه نکرده است، اظهار داشت:چندی پیش من از قلعه‌نویی درخواست کردم که لیست بازیکنان مورد نظر و برنامه خود برای سال آینده را به باشگاه بدهد تا این موضوعات را در هیئت‌مدیره بررسی کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی افزود:همچنین از قلعه‌نویی درخواست کرده‌ایم تا کمبودهای موجود در پست‌های مختلف را به ما اعلام کند تا هر چه سریع‌تر بتوانیم نسبت به انجام آنان اقدام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با وجود این موضوع، قلعه‌نویی هنوز برنامه و لیست بازیکنان خود برای فصل آینده را به ما نداده چون او هم همانند همه مجموعه، تمام تمرکز خود را بر روی دیدارهای حساس باقی‌مانده در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر گذاشته اما در هر صورت قرار است او در اسرع وقت این کار را انجام داده و برنامه خود برای فصل آینده در اختیار باشگاه بگذارد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها