کد خبر: ۳۷۳۸۹۲
زمان انتشار: ۱۳:۰۴     ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵
مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: رضایتنامه رسمی محسن مسلمان با طی شدن تمام مراحل قانونی دریافت شده است و با تائید سازمان لیگ، مقرر بوده است که مبلغ درخواستی باشگاه ذوب آهن از محل درآمدهای باشگاه پرداخت شود.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از بانک ورزش، پندار خمارلو در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس در ارتباط با مسائل مطرح شده درباره محسن مسلمان از سوی باشگاه ذوب آهن افزود: رضایتنامه محسن مسلمان از باشگاه ذوب آهن با طی شدن تمام مراحل قانونی به شکل رسمی دریافت شده است و درباره مسائل مالی مربوط به این انتقال هم نکته مبهمی وجود ندارد.

 

وی ادامه داد: گذشته از این مساله که طرح این موضوع در چنین مقطعی آن هم با توجه به شفاف بودن مسائل، جای سوال دارد برای روشن شدن اذهان عمومی و با توجه به طرح سوال از سوی رسانه‌های محترم باید بگوییم در ارتباط با جذب محسن مسلمان و در پی دریافت رضایتنامه وی، از سوی باشگاه پرسپولیس نامه‌ای برای سازمان لیگ برتر ارسال شد مبنی بر اینکه مبلغ مورد مطالبه باشگاه ذوب آهن اصفهان از محل درآمدهای باشگاه پرسپولیس نزد این سازمان پرداخت شود.

 

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ادامه گفت: پس از ارسال این نامه، نامه‌ای هم از سوی سازمان لیگ برتر برای ذوب آهن ارسال شد که رونوشت آن هم برای باشگاه پرسپولیس فرستاده شد و در این نامه با تائید نامه پرسپولیس اعلام شد؛ مطالبه باشگاه ذوب آهن از محل درآمدهای پرسپولیس نزد سازمان لیگ پرداخت خواهد شد.

 

خمارلو در پایان افزود: بر اساس این نامه‌نگاری‌ها که به شکل رسمی و از مراجع رسمی صورت گرفته است، مشکلی برای بازی کردن محسن مسلمان در هفته‌های آینده رقابت‌ها وجود نخواهد داشت.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها