کد خبر: ۳۷۵۶۴۸
زمان انتشار: ۱۳:۳۰     ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
فردا بتدریج از شدت ناپایداری ها در غرب و شمال غرب کشور کاسته خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان طی امروز و فردا برای مناطق غرب، مرکز، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های البرز مرکزی و بخش هایی از شمال شرق و شرق کشور، رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، وی با بیان این که طی این مدت بارش های پراکنده و وزش باد در مناطقی از شمال غرب و جنوب غرب کشور و شمال سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد، گفت: طی فردا بتدریج از شدت ناپایداری ها در غرب و شمال غرب کشور کاسته خواهد شد.

این مسئول در خصوص وزش باد و پدیده گرد و خاک گفت: طی سه روز آینده در برخی مناطق نیمه شرقی به دلیل وزش باد نسبتاً شدید، گردوخاک پیش بینی می شود و طی امروز پدیده گرد و خاک برای مناطق جنوب غرب کشور دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشوردرباره وضعیت آب و هوایی استان تهران طی امروز و فردا گفت:  امروز هوای این استان، قسمتی ابری، در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و همچنین وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی شده است. فردا نیز برای  تهران وزش باد شدید در بعد از ظهر و هوایی کمی ابری پیش بینی می‌شود.

وزش باد و گرد و خاک در راه/بارش ها پراکنده است

وزش باد و گرد و خاک در راه/بارش ها پراکنده است

وزش باد و گرد و خاک در راه/بارش ها پراکنده است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها