کد خبر: ۳۷۵۹۶۸
زمان انتشار: ۱۵:۰۸     ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در آيين افتتاح نمایشگاه طرح های اشتغال و خودکفایی مددجویان مورد حمایت کمیته امداد که از تسهیلات بانک صادرات ایران استفاده کرده بودند، گفت: بانک صادرات ایران در زمینه پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد عملکرد بسیار مطلوبی داشته که این خدمات قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه 598، فتاح در گفتگو با خبرنگاران افزود: هدف و رویکرد اصلی ما در پرداخت تسهیلات به مددجویان خودکفا کردن  آنها و ایجاد اشتغال است.

وی افزود: در سال ٩٤ با تعامل مطلوبی که با بانک صادرات ایران برقرار شد بیش از ١،٦٠٠ میلیارد ریال تسهیلات به حدود ١٥ هزار خانواده پرداخت شد که با تسهیلات مزبور نسبت به راه اندازی کارگاه های خود اشتغالی کوچک اقدام نمودند.

فتاح در ادامه تصریح کرد: وام قرض الحسنه پرداختی از سوی بانکها در مسیری درست و خداپسندانه که مورد تاکید نظام نیز است مصرف می شود و نمایشگاه کنونی نمونه ای از هزاران طرحی است که در کشور در حال اجراست که جا دارد از بانک صادرات ایران تشکر کرد.

لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران نیز در جمع خبرنگاران گفت: این بانک در طی ٥ سال گذشته بیش از ٧هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مدد جویان كميته امداد امام خميني(ره) پرداخت کرده و حدود ١١٣ هزار خانوار از تسهیلات این بانک بهره مند شده اند.

وی افزود: تسهیلات بانک با هدف توانمند سازی افراد تحت پوشش پرداخت می شود که طی ٥ سال گذشته از محل تسهيلات پرداختي ٧١ هزار خانوار از پوشش کمیته خارج شده اند و زمینه اشتغال را برای دیگران نیز فراهم آورده اند.

مدیر عامل بانک صادرات ایران در بخشی دیگر از سخنانش تصریح کرد: هدف این بانک از پرداخت تسهیلات رونق بخشی به بخش های واقعی اقتصاد است. در سال ٩٥ نیز افزایش اشتغال برای مدد جویان کمیته امداد را مد نظر قرار داده ایم.

شايان ذكر است اين نمايشگاه در محوطه بيروني برج سپهر به مدت ٢ روز  برگزار و طي آن مدد جويان كميته امداد خميني(ره) نسبت به معرفي توانمندي و قابليت هاي خود اقدام نمودند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها