کد خبر: ۳۷۶۳۲۷
زمان انتشار: ۱۳:۰۷     ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵
مدیران سپاهانی صحبت‌های اولیه خود را با عبدالله ویسی انجام داده‌اند و این مربی ظرف چند روز آینده پاسخ این تیم را خواهد داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، با اتمام لیگ برتر پانزدهم و ناکامی سپاهان و قرار گرفتن در رتبه یازدهم جدول رده‌بندی مسئولان تیم برای لیگ شانزدهم به سرعت بر‌نامه‌ریزی خود را انجام دادند.

مدیر‌عامل و هیات مدیره سپاهان از روز شنبه جلسات خود را برگزار کردند و به چند گزینه برای قبول هدایت زردپوشان اصفهانی هم دست یافتند.

همان طور که از قبل شنیده می‌شد، عبدالله ویسی گزینه نخست سپاهانی‌ها است و صحبت‌های اولیه هم با این مربی صورت گرفته است و قرار بر این است که ویسی ظرف چند روز آینده پاسخ این تیم اصفهانی را بدهد.

البته ویسی گزینه اول و آخر سپاهانی‌ها نیست و چند گزینه دیگر از جمله مربیان خارجی مدنظر مدیران این تیم اصفهانی است.

مربیان خارجی این فهرست همگی سابقه سرمربیگری در ایران را دارند و فعلا سپاهانی‌ها قصد انتخاب مربی خارجی بدون سابقه حضور در ایران را ندارند.

همچنین پیش از این قاسم زاغی‌نژاد، سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان اعلام کرده بود که 50 درصد از مطالبات کادرفنی و بازیکنان پرداخت نشده است که مدیران سپاهانی هم برنامه‌ای برای پرداخت این معوقات دارند. البته به دلیل نتایج ضعیف کسب شده در فصل گذشته مدیریت باشگاه 30 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی را کسر کرده است.

با توجه به افت کیفی برخی از بازیکنان سپاهان در لیگ پانزدهم سپاهانی‌ها حساب ویژه‌ای بر روی سربازان خود انجام داده‌اند و بازیکنانی همچون علی حمودی، شجاع خلیل زاده و ... با توجه به قراردادشان پس از اتمام فصل باید به این تیم باز گردند و سپاهان رضایت نامه برای انتقال این بازیکنان به تیم‌های دیگر نخواهد داد.

همچنین باشگاه هنوز تصمیمی درباره محرم نویدکیا، کاپیتان این تیم نگرفته و هنوز معلوم نیست که او فصل آینده برای این تیم بازی خواهد کرد یا کماکان عضو کمیته‌ فنی خواهد بود. البته احتمال حضور نویدکیا در کنار عبدالله ویسی روی نیمکت این تیم بالاست.
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها