کد خبر: ۳۷۶۳۹۶
زمان انتشار: ۰۱:۳۸     ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
يكي از همين ادعاهاي واهي متعلق به مازيار زارع است كه پس از باخت به پرسپوليس گفته بود:«جام را بدهيد به پرسپوليس و تمامش كنيد!»
به گزارش پایگاه 598، به‌رغم آنكه بازي‌هاي ليگ به پايان رسيده اما ادعاهايي در اين ليگ به جا مانده كه احتمال پيگيري آنها از سوي باشگاه پرسپوليس وجود دارد؛ يكي از همين ادعاهاي واهي متعلق به مازيار زارع است كه پس از باخت به پرسپوليس گفته بود:«جام را بدهيد به پرسپوليس و تمامش كنيد!»

به گزارش جام نیوز، هرچند به گواه كارشناسان امسال يكي از تيم‌هايي كه بيشترين آسيب را از داوري ديده پرسپوليس است اما بيان چنين جملاتي در آن مقطع باعث شد تا داوران اشتباهاتي مثل گل اول نفت عليه پرسپوليس را مرتكب شوند. حالا پرسپوليس سر همين اشتباهات مرگبار، قهرماني را با نايب‌قهرماني عوض كرده و ملوان با زوج طلايي مازيار و پژمان نوري به ليگ دسته يك سقوط كرده است. در اين ميان حرفي زده شده و بدون آنكه جريمه‌اي در بر داشته باشد به حافظه تاريخ سپرده شده است تا سال بعد كه برخي به خود جرات بدهند بدون سند و مدرك اشتباهات خود را به همين راحتي رفع و رجوع كنند. بد نيست اگر يكبار براي هميشه بساط چنين حرف‌هايي با پيگيري مسوولان باشگاه پرسپوليس جمع شود تا بازيكنان كمي اعتراف به شكست را ياد بگيرند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها