کد خبر: ۳۷۶۸۶۱
زمان انتشار: ۱۳:۲۱     ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: دولت بودجه کافی برای ساخت بیمارستان های جدید ندارد این در حالی است که هنوز جایی را افتتاح نکرده درخواست ساخت بیمارستان دیگر از ما می کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی عصر چهارشنبه در حاشیه سفر به رامهرمز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشکلی که داریم این است که هنوز جایی را افتتاح نکرده ایم که درخواست ساخت بیمارستان دیگر از ما می کنند.

وی افزود: تا ام آر آی را می آوریم درخواست سی تی اسکن می کنند، سی تی اسکن هم که می آوریم، می گویند آنژیو را به آن اضافه کنید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: این مسئله هم برای دولت خیلی سخت است چون دولت مشکلات زیادی دارد و بودجه کافی برای این امر ندارد.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: بودجه طرح تحول نظام سلامت کفاف آن را نمی دهد اما با تلاش و همکاری دولت درصدد رفع مشکلات هستیم. عزم دولت برای حل مشکلات مالی نظام سلامت جدی است و نگرانی خاصی از این بابت نداریم.

سید حسن قاضی زاده هاشمی عصر چهارشنبه در هشتمین سفر خود به استان خوزستان، بخش اورژانس، آی سی یو و سی سی یو بیمارستان مادر و ام آر آی و سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی(ره) رامهرمز را افتتاح کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها