کد خبر: ۳۸۵۱۳۸
زمان انتشار: ۰۱:۱۵     ۲۸ تير ۱۳۹۵
حسین امیرعبداللهیان معاون سابق عربی ـ آفریقایی وزیر امور خارجه قرار است به عنوان مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی منصوب شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، راهروهای مجلس شورای اسلامی (یکشنبه) و پس از برگزاری نشست علنی خانه ملت محل رفت‌وآمد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راهروهای پارلمان بود.

در لابلای گپ‌و‌گفت‌هایمان با نمایندگان مطلع شدیم که حسین امیرعبداللهیان معاون سابق عربی ـ آفریقایی وزیر امور خارجه از گزینه‌های جدی برای مدیرکلی امور بین‌الملل مجلس دهم است.

پیگیری‌های خبرنگار فارس از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشان داد که تکیه امیر عبداللهیان بر کرسی حسین شیخ الاسلام قطعی شده و قرار است طی روزهای آینده حکم وی صادر شود، درعین حال برخی نمایندگان هم اذعان داشتند که انتخاب امیرعبداللهیان در مراحل انتهایی بوده و منوط به تایید نهایی هیات رئیسه مجلس است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
بدنبال مخالفت های نیروهای ارزشی با برکناری جناب عبداللهیان که هیچ توجهی بدان صورت نگرفته است از سوی وزیرخارجه و روحانی مسئله مهمتر فاشر غالب و قویی است که پشت برکناری وی وجود دارد که نشانگر این است که حتی مسئولین درجه یک کشور هم نمی توانند با آن مخالفتی داشته باشند . حالا باید دید با برکناری عبداللهیان معامله واقعی بر سرچه بوده است ؟؟
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها