کد خبر: ۳۹۱۱۲۱
زمان انتشار: ۱۴:۳۱     ۰۸ شهريور ۱۳۹۵
پیشکسوت والیبال ایران گفت: شهرام به دلیل مصدومیت شدیدی که دارد به دنبال این است در یک سال آینده کمتر از او استفاده شود تا مصدومیتش تشدید نشود.
به گزارش پایگاه 598، بهنام محمودی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال ایران در یکی دو سال اخیر عملکرد کیفی خوبی نداشته اظهار داشت: تیم ملی در لیگ جهانی، مسابقات انتخابی المپیک و مسابقات المپیک نتوانست انتظارات را برآورده کند. البته ما  دیگر برای تیم‌های خارجی ناشناخته نیستیم و الان بازیکنان ما و نحوه بازی‌ آنها برای همه شناخته شده هستند.

وی افزود: نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که سطح والیبال ما در همین حد است و نباید توقع بیش از حد از تیم ملی داشته باشیم. شاید در این میان چند نتیجه خارق‌العاده هم گرفته باشیم که نمی تواند آنها را ملاک قرار داد.

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال کشورمان درباره عملکرد لوزانو در طول دوران حضورش در تیم ملی تصریح کرد: او تنها چند ماه است که به ایران آمده اما به طور کل سرمربی تیم ملی والیبال باید بیشتر از مسائل فنی در بحث مدیریتی فردی قوی باشد. ولاسکو، کواچ و لوزانو به لحاظ فنی فاصله کمی با هم داشتند اما ولاسکو در مدیریت بسیار قوی بود. لوزانو در این زمینه بین ولاسکو و کواچ بود. اما کواچ با وجود اینکه در مسائل فنی مربی بسیار خوبی بود در مدیریت تیم ملی بسیار ضعیف بود.

محمودی ادامه داد: تصور نمی‌کنم صحبت‌هایی که درباره دخالت تعدادی از مسئولان فدراسیون والیبال در امور تیم ملی عنوان می‌شود واقعیت داشته باشد اما منطقی این است که سلسله مراتب رعایت شود و داورزنی باید حرف اول و آخر را در فدراسیون والیبال بزند.

وی ادامه داد: همیشه مخالف بازیکن‌سالاری در تیم ملی بودم و اعتقاد دارم پرچم یک کشور مهمتر از بازیکن است و نباید فضا به سمتی بورد که فلان بازیکن تصور کند که چون بازیکن خوبی است می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها دخالت کند البته خوشبختانه در حال حاضر چنین اتفاقاتی را در تیم ملی نمی‌بینیم و بازیکن‌ان تابع کادر فنی و مسئولان فدراسیون هستند.

پیشکسوت والیبال ایران درباره خداحافظ شهرام محمودی از تیم ملی والیبال گفت: خداحافظی شهرام از تیم ملی والیبال واقعیت ندارد او تنها 28 سال سن دارد و این سن اوج پختگی در ورزش محسوب می‌شود. شهرام به دلیل مصدومیت شدیدی که دارد به دنبال این است در یک سال آینده کمتر از او استفاده شود تا مصدومیتش تشدید نشود.

محمودی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: متاسفانه حاشیه مربوط به نرفتن 3 بازیکن تیم ملی در مراسم افتتاحیه المپیک بیش از حد به آن پرداخته شد اما این مسئله طبیعی است که که تعدادی از ورزشکاران در مراسم افتتاحیه حضور پیدا نکنند در آن ماجرا خوش‌خبر مدیریت خوبی نداشت و می توانست از بازیکنان بخواهد در مراسم رژه حضور پیدا کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها