کد خبر: ۳۹۱۸۹۸
زمان انتشار: ۱۸:۰۰     ۱۳ شهريور ۱۳۹۵
حاجی‌دلیگانی:
نماینده مردم شاهین‌شهر با بیان اینکه طبق FATF خارجی‌ها می‌توانند به حساب‌های مردم سرکشی کرده و ببینند کدام ایرانی چه مبالغی دارد و کجا این پول‌ها را رد و بدل می‌کند، گفت: بنده و سایر نمایندگان به نیابت از مردم ایران با این مساله برخورد خواهیم کرد، اگر نیاز باشد سوال یا استیضاح وزیر اقتصاد را به جریان خواهیم انداخت.
به گزارش پایگاه 598، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس،‌ با اشاره به اعتراض نمایندگان به اجرای FATF گفت:‌ این اقدام در واقع نوعی دسترسی به اسرار مردم است.

وی اضافه کرد: طبق FATF خارجی‌ها می‌توانند به حساب‌های مردم سرکشی کرده و ببینند کدام ایرانی چه مبالغی دارد و کجا این پول‌ها را رد و بدل می‌کند.

این نماینده مردم در خانه ملت با تأکید بر اینکه هیچ کدام از ایرانی‌ها راضی نیستند خارجی‌ها حساب و کتاب زندگی‌شان را بدانند، خاطرنشان کرد: آنها با ملت ایران دشمن هستند و در چنین شرایطی سرکشی به حساب‌ های مردم غلط است هر چند در حالت کلی سرکشی به حساب‌های مردم ربطی به خارجی‌ها ندارد.

حاجی‌دلیگانی در همین زمینه تصریح کرد: بنده و سایر نمایندگان به نیابت از مردم ایران با هر کسی که بخواهد سرکشی در زندگی مردم و حساب‌های آنها را دنبال کند برخورد خواهیم کرد. اگر نیاز باشد سوال یا استیضاح وزیر اقتصاد را به جریان خواهیم انداخت.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
اگر مثل برخورد مجلس با قراردادهای نفتی باشه .....
از شما ابی گرم نخواهد شد.
پاسخ
محمد نجف ابادی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
با سلا م با تقدیر وتشکر از موضع انقلابی شما نماینده عزیز که جای شهید ایت را پر کنید
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها