کد خبر: ۳۹۳۳۹۴
زمان انتشار: ۱۳:۰۸     ۲۴ شهريور ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه 598، باشگاه تراکتورسازی در بیانیه‌ای علیه داوری دیدار با پرسپولیس اعلام کرد که فدراسیون فوتبال با تصمیمات خود باعث بدبینی هواداران نشود.

به گزارش سایت تراکتورسازی، این باشگاه با صدور بیانیه‌ای نسبت به داوری دیدار تراکتورسازی - پرسپولیس (اشکان خورشیدی) اعتراض کرد و از فدراسیون فوتبال خواست تا با تصمیم‌های خود زمینه بدبینی هواداران تراکتورسازی نسبت به فدراسیون فوتبال را فراهم نکنند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

قضاوت دیدار تراکتورسازی - پرسپولیس به گونه‌ای بود که موجب ناراحتی و دلخوری شدید هواداران عزیز تراکتورسازی را فراهم آورد در همین زمینه ذکر نکات زیر ضروری است:

1-لازم است با توجه به فضای ملتهب ناشی از قضاوت داور دیدار از تماشاگران فهیم هوادار تراکتورسازی کمال تشکر را داشته باشیم که با خویشتنداری خود زمینه برگزاری یک مسابقه خوب را فراهم کنند، بی تردید هواداران بزرگ‌ترین سرمایه باشگاه در راه رسیدن به قهرمانی هستند.

2-عملکرد داور این دیدار به قدری ضعیف  بود که از سوی کارشناسان مورد نقد فراوان قرار گرفت از همین‌رو خواستار محرومیت داور این دیدار و دقت کمیته داوران در انتخاب داوران دیگر دیدارهای تراکتورسازی هستیم.

3-در طول سالیان گذشته جو عدم اعتماد و بد بینی از جانب هواداران نسبت به فدراسیون فوتبال وجود دارد. امیدواریم تصمیمات آتی کمیته انضباطی و کمیته داوران به حجم این بی‌اعتمادی و بد بینی نیفزاید.

4-در پایان از هواداران عزیز می‌خواهیم با صبر و متانت که همواره جزو خلق و خوی آنها بوده از تیم خود حمایت کنند تا تیم تراکتورسازی به اولین قهرمانی خود در لیگ برتر دست یابد.

این اطمینان را به هواداران عزیز می‌دهیم که در مسیر دفاع از حقوق آنها لحظه‌ای کوتاه نخواهیم آمد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها