کد خبر: ۳۹۳۶۵۷
زمان انتشار: ۲۰:۱۸     ۲۶ شهريور ۱۳۹۵
هفته ششم لیگ برتر ایران
هشتاد و سومین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی با تساوی به پایان رسید که دو تیم نتوانستند نمایش قابل قبول و تماشاگرپسندی داشته باشند و بیشتر به دنبال نباختن بودند.
به گزارش پایگاه 598، حساس‌ترین دیدار هفته ششم از شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز جمعه بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال برگزار شد که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری (۷۱ پولیانسکی)، محسن‌ ربیع‌خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، علی علیپور (۸۵ ولادیمیر پریما) و مهدی طارمی.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، هرایر مگویان، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری(۸۲ علی قربانی) و کاوه رضایی.

گزارش لحظه به لحظه این دیدار را در زیر می خوانید:

* دقیقه یک: پرسپولیسی ها از سمت چپ حمله ای را روی دروازه استقلال پی ریزی کردند که ارسال مسلمان را رحمتی نتوانست مهار کند و در یک رفت و برگشت توپ به بیرون رفت.

* دقیقه ۳ : استقلال از میانه میدان خود را به دروازه پرسپولیس نزدیک کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند خود را به داخل هجده قدم نزدیک کنند.

* دقیقه ۵ : بازی در میانه با خطاهای پرتعداد بازیکنان پیگیری شد و هر دو تیم در تلاش برای رسیدن به محوطه جریمه حریف بودند.

* دقیقه ۷ : خطای کمال کامیابی نیا روی اسماعیلی یک موقعیت خوب را برای استقلال پشت محوطه پرسپولیس ایجاد کرد که ضربه محکم کاوه رضایی را علیرضا بیرانوند مهار کرد.

* دقیقه ۱۰ : استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد که ارسال خسرو حیدری ثمری نداشت و در یک رفت و برگشت دوباره این تیم صاحب کرنر شد.

* دقیقه ۱۳ : امید ابراهیمی به خاطر خطای شدیدی که روی فرشاد احمدزاده انجام داد از فغانی کارت زرد گرفت.

* دقیقه ۱۴ : کاوه رضایی در موقعیتی خوب داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد اما دو مدافع پرسپولیس به خوبی او را مهار کردند.

* دقیقه ۱۹ : همکاری خوب پرسپولیسی ها طارمی را درون محطوه جریمه صاحب موقعیتی عالی کرد اما ضربه محکم او به بدن مدافع استقلال برخورد کرد و به زمین برگشت.

* دقیقه ۲۲ : علی علیپور به خطایی که علیرضا فغانی از او گرفته بود اعتراض کرد و کارت زرد گرفت. این اولین کارت زرد سرخپوشان بود.

* دقیقه ۲۳ : خطا روی مهدی طارمی چسبیده به خط محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی را عاید پرسپولیس کرد که این ضربه را محسن مسلمان به دفاع زد و در برگشت مهدی طارمی درون محوطه شش قدم و در موقعیتی عالی توپ را به بیرون زد.

* دقیقه ۳۰ : پرسپولیس تیم برتر میدان بود و استقلال در این لحظات به لاک دفاعی فرو رفته بود.

* دقیقه ۴۰ : بعد از حملات پرسپولیس بازی به شدت افت کرد و دو تیم نمایش کم رمقی داشتند. استقلال از لاک دفاعی خارج شد اما نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند.

* دقیقه ۴۴ : پرسپولیس در یک ضد حمله صاحب موقعیتی خوب پشت محوطه جریمه شد که توپ ارسالی طارمی را امید عالیشاه با شوتی کم دقت از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

* دقیقه ۴۸ : استقلالی ها صاحب بهترین موقعیت خود در این دیدار شدند. در این صحنه جابر انصاری از سمت راست محوطه جریمه توپی را به صورت عرضی و زمینی روی دروازه پرسپولیس ارسال کرد که بیرانوند در دفع توپ اشتباه کرد و توپ مقابل پای کاوه رضایی افتاد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند با واکنش عالی مهار کرد.

* دقیقه ۵۵: دو تیم پس از موقعیتی که استقلال از دست داد بی انگیزه و سرد به بازی ادامه دادند و خبری از بازی زیبا نبود.

* دقیقه ۵۸ : استقلال صاحب دو کرنر متوالی شد که هر دو ضربه را خسرو حیدری روی دروازه ارسال کرد که این دو برای آبی ها ثمری نداشت.

* دقیقه ۶۱ : پرسپولیسی ها پس از دقایقی طولانی خود را به دروازه استقلال رساندند که سانتر ارسالی عالیشاه را مهدی طارمی با سر از بالای دروازه به بیرون زد.

* دقیقه ۶۳ : پاس خوب مسلمان برای طارمی او را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد اما ضربه وی با برخورد به مدافعان استقلال به کرنر رفت.

* دقیقه ۶۶ : محمد انصاری مدافع میانی پرسپولیس مصدوم شد و با برانکارد به بیرون زمین منتقل شد اما دقایقی بعد به زمین برگشت.

* دقیقه ۶۹ : فرشید باقری به خاطر خطای روی محسن مسلمان از داور کارت زرد گرفت.

* دقیقه ۷۱ : محمد انصاری که دچار مصدومیت شده بود جای خود را به پولیانسکی داد.

* دقیقه ۷۴ : پاس خوب مهدی طارمی در عمق علی علیپور را صاحب موقعیت کرد اما ضربه او با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۸۰ : ارسال خسرو حیدری روی دروازه پرسپولیس کاوه رضایی را در موقعیت گل قرار داد که ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۸۵ : پرسپولیس پشت محوطه جریمه استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال محسن مسلمان ثمری برای سرخپوشان نداشت.

* دقیقه ۸۹ : پرسپولیس که دقایق پایانی حملات بیشتری را روی دروازه استقلال انجام دادند صاحب یک موقعیت خوب شدند اما مدافعان آبی توپ را به بیرون زدند.

* دقیقه ۹۲ : پرسپولیس روی یک ارسال درون محوطه جریمه صاحب موقعیت عالی شد که ضربه پریما در موقعیتی آفساید وارد دروازه آبی ها شد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها