کد خبر: ۳۹۳۷۳۵
زمان انتشار: ۱۲:۲۹     ۲۷ شهريور ۱۳۹۵
وزیر ورزش و جوانان گفت: تا این لحظه از عملکرد مجموعه پارالمپیک در ریو رضایت کامل داریم و امیدواریم که در ادامه موفق باشند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری دانشجو، محمود گودرزی در مراسم رونمایی از تابلوی مجموعه فرهنگی ورزشی ناشنوایان حضور داشت و در صحبت‌های خود عنوان کرد: ورزشگاه ناشنوایان به جهت تلاش‌های 30 ساله مصطفی داودی پدر شهید که بعد از انقلاب به گردن جامعه ورزش حق داشتند تلاش کردیم تا نام ایشان جاودانه شود.
 
وی در ادامه افزود سال گذشته در شورای معاونین این موضوع مطرح شد که یک ورزشگاه به نام ایشان ثبت شود و در جلسه موافقت شد امروز با حضور خانواده این بزرگوار این اتفاق رخ داد. امیدوارم عزیزان و پیشکسوتان که در عرصه ورزش هستند یاد آنها همیشه گرامی شود.
 
گودرزی در مورد نتایجی که کاروان پارالمپیک در ریو کسب کرده است گفت خوشبختانه پارالمپیک نشان داده که وضعیت خوبی داشته است و همیشه موفق بوده است این بار وضعیت مناسبی را دارند و دیدیم که چطور رکودهای خوبی ثبت شده و مدال‌های خوشرنگی را تا به این لحظه کسب کردند. در ادامه راه برای آنها آرزوی موفقیت دارم و تا این لحظه از مجموعه پارالمپیک و عملکرد آنها رضایت کاملی داریم.
 
وی در مورد تغییر برند تیم ملی فوتبال گفت: تصمیمات این چنینی و انتخاب برندها در سطح فدراسیون گرفته می‌شود. خیلی وزارت ورزش در چنین موضوعی دخالتی ندارد و تنها ما می‌توانیم به آنها از لحاظ فکری کمک کنیم. متاسفانه در گذشته از برندهای خوبی استفاده نمی‌شد و به نظرم تصمیم فدراسیون فوتبال عاقلانه بود و امیدوارم فدراسیون با همین برند به فعالیت خود ادامه دهد.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون ناشنوایان زیر مجموعه پارالمپیک می‌شود یا خیر گفت: طبق قوانینی که وجود دارد ما این موضوع را بررسی خواهیم کرد.
 
گودرزی در واکنش به جوسازی کشور  عربستان درباره لباس ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک که با درج نام خلیج فارس در مسابقات حضور دارند، گفت: به زودی در این زمینه موضع گیری رسمی خواهیم کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها