کد خبر: ۳۹۴۲۸۰
زمان انتشار: ۱۴:۱۲     ۳۱ شهريور ۱۳۹۵
شجونی:
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: من نصف آپارتمان در تهران دارم به این آقا می دهم اگر بگوید میرحسین و خاتمی اهل فتنه بودند، او نمی‌گوید این سکوت اش را نمی شکند و هیچگاه فتنه را محکوم نکرد.
به گزارش پایگاه 598 ، حجت الاسلام شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با افکارنیوز با اشاره به سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه آلمان و ژاپن نیروی نظامی خود را کنار گذاشتند و پیشرفت کردند اظهار داشت: حضرت علی (ع) در نهج البلاغه می فرمایند که برخی ها مخارجشان برای نظام زیاد اما فایده ای برای نظام ندارند.

وی افزود: آقای هاشمی اگر گفته که موشک لازم نیست و گفتمان لازم است باید گفت از ابتدای انقلاب 5 الی 6 ماشین دنبال ایشان می روند و یک ریال هم پول بنزین نداده اند.

شجونی تاکید کرد: باید به آقای هاشمی گفت امنیت شما چه ضرورتی دارد شما در خیابان هم بایستید کسی شما را ترور نمی کند.

وی افزود: خرج اینها برای نظام سنگین است و هر زمانی یک تیکه و متلکی به انقلاب می گویند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز بیان داشت: آقای هاشمی در زمان فتنه نه تنها مطلبی در مخالفت با فتنه نگفته بلکه به فتنه کمک هم کرد. مقام معظم رهبری چندین بار فرمودند برخی ها حرف می زنند اما بد حرف می زنند اما برخی حقایق را می دانند اما سکوت می کنند پیامبر اکرم به این افراد می گوید شیطان لال.

وی افزود: من نصف آپارتمان در تهران دارم به این آقا می دهم اگر بگوید میرحسین و خاتمی اهل فتنه بودند. او نمی گوید. این سکوت اش را نمی شکند و هیچگاه فتنه را محکوم نکرد.

شجونی تصریح کرد: در بسیاری از استانها به من می گویند منتظری دوم چه کسی است، بعد خودشان جواب می دهند که این آقا است.مردم سوال دارند که چرا آقای هاشمی شفاف از رهبری حمایت نمی کند

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: متاسفانه خانواده آقای هاشمی هر روز یک مساله ای ایجاد می کنند و یک متلکی به نظام می گویند، دختر آقای هاشمی که با بهائیان می نشیند و همسر آقای هاشمی به نظام متلک می گوید و پسر او با گردن کلفتی پول ها را خورده و به زندان رفته و ان وقت اقای هاشمی در گوش او دعا می خواند .


اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۳
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۵
۱
۸
من یک اپارتمان به شما میدم اگه بگی احمدی نزاد فتنه بپا کرد.شما اگر کنار خیابون هم وایستید کسی شما را نمی شناسد با حمله به هاشمی می خواهید مورد توجه قرار بگیرید.
پاسخ
sasan
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۰۱ مهر ۱۳۹۵
من اصلا کاری به احمدی نژاد ندارم ولی هاشمی دیگه جایگاهی رو بین مردم نداره که کسی بخواد با اون وجهه پیدا کنه عریر من از غار بیا بیرون و به آسمان نگاه کن و طلوع و غروب خورشید رو ببین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۵
۵
۰
در ودیوار و انس وجن وحیوانات وآمریکاییها و ....می دانند ایشان سردسته سران فتنه است
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها