أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۴۰۰۵۷۰
زمان انتشار: ۱۲:۴۹     ۱۸ آبان ۱۳۹۵
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به بارندگی و طوفان دیروز در تهران گفت: از ساعت ۱۸ تا ۲۲ دیشب ۸۸ حادثه در پایتخت از جمله سقوط و مفقود شدن یک خانم در جوی آب داشتیم.

به گزارش پایگاه 598، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در گفت‌وگو با فارس در خصوص آمار حوادث بارندگی روز گذشته، اظهار داشت: به خاطر بارندگی و طوفان روز گذشته در تهران از ساعت 18 تا 22 و در این 4 ساعت، 88 مورد حادثه داشتیم.

وی افزود: بیشتر این حوادث بارندگی مربوط به کابل‌های برق و پارگی و اتصالات این کابل‌ها و همچنین آب گرفتگی معابر و منازل بود.

ملکی در خصوص اینکه این بارندگی تلفاتی هم داشته یا خیر، گفت: غروب روز گذشته با آتش‌نشانی تماس گرفته شد که خانمی در محدوده خیابان پاسداران به جوی آب سقوط کرده و آب وی را با خود برده است، که سریعاً دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام و کار جستجو آغاز شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: کار جستجو تاکنون در جوی‌ها و کانال‌های اطراف ادامه دارد و هنوز چیزی پیدا نشده است.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها