کد خبر: ۴۰۰۷۲۹
زمان انتشار: ۱۰:۳۸     ۱۹ آبان ۱۳۹۵
در پی بحث گسترده و همچنین انتشار چند نامه بین شورای راهبردی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و یکی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دفتر شورای الگو نسبت به برگزاری یک مناظره در غرفه تسنیم در نمایشگاه مطبوعات با حضور اصحاب رسانه‌ها اعلام آمادگی کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، دفتر شورای راهبردی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت درخصوص مناظره با موضوع ابعاد محصولات دستکاری شده ژنتیکی (تراریخته) اطلاعیه ای در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار داد که در پی می‌آید.

*  *  *  *  *  *  *  *‌  *  *  *

«بسمه تعالی

خدمت مردم شریف ایران

با اهداء سلام

چندی پیش نامه‌ای از سوی حجت‌الاسلام و المسلمین کشوری ــ دبیر شورای راهبردی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ــ به دکتر بهزاد قره‌یاضی ــ مسئول امور تحقیقات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مسئول بودجه پژوهشی کل کشور ــ منتشر شد، که حاوی سؤالات بسیار مهمی درخصوص ابعاد خطرناک فنی، مدیریتی، امنیتی، سلامت و محیط زیستی محصولات دستکاری ژنتیک (تراریخته) بود. (متن نامه در خبرگزاری تسنیم {اینجا} قابل دسترسی است)

در پی انتشار این نامه، مطالبی در شبکه‌های مجازی منتشر شد که حاوی تبلیغات وسیع سازمان‌دهی شده علیه جبهه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است. نقطه عطف این مطالب، ادعایی مبنی بر «عدم آمادگی حجت‌الاسلام و المسلمین کشوری برای مناظره حضوری با دکتر قره‌یاضی» است.

لذا بدین وسیله به اطلاع عموم می‌رسد با هماهنگی صورت گرفته با خبرگزاری معظم تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین کشوری روز چهارشنبه 19 آبانماه ساعت 12 الی 14 در محل نمایشگاه مطبوعات و با حضور تمامی خبرگزاریها و سایتهای خبری برای مناظره با دکتر بهزاد قره‌یاضی حاضر خواهند شد.

والسلام»


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها