کد خبر: ۴۰۱۵۴۲
زمان انتشار: ۲۳:۴۹     ۲۵ آبان ۱۳۹۵
رئیس پلیس راهور ناجا:
رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه زائران به مهران مراجعه نکنند گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای چذابه و شلمچه پر حجم است و تردد خودروها در داخل شهر مهران ممنون شده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، سردار  تقی مهری در حاشیه بازدید از شهر مهران با اشاره به ترافیک سنگین محورهای منتهی به مرز مهران گفت: به دلیل حجم زیاد زائران امکان تردد خودروها به داخل شهر مهران میسر نیست و بر این اساس زائران باید مسافت حدود ۳۰ کیلومتری قبل از ورودی شهر مهران تا مرز را پیاده طی کنند.

وی با اشاره به اینکه بار ترافیک مرزهای چذابه و شلمچه پرحجم ولی روان است افزود: بر این اساس توصیه می‌کنیم زائران از این مرزها برای تردد استفاده کنند و به مرز مهران مراجعه نکنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه برابر اعلام قبلی تردد از مرزها بدون گذرنامه و روادید امکانپذیر نیست تصریح کرد: متاسفانه حجم زیادی از مشکلات فعلی در مهران به دلیل حضور افراد فاقد ویزا در این مرز است که قطعا این افراد اجازه تردد نخواهند یافت و با توجه به زمان محدود امکان صدور ویزا نیز در مهران وجود ندارد.

    وی از اختصاص ایستگاه‌های ایست و بازرسی در محورهای کرمانشاه و ایلام خبر داد و گفت: در این ایستگاه‌ها ضمن بررسی گذرنامه افراد، از تردد افراد فاقد گذرنامه و روادید به سمت مهران جلوگیری می‌شود.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها