کد خبر: ۴۰۲۰۰۴
زمان انتشار: ۱۴:۰۸     ۲۹ آبان ۱۳۹۵
رئیس پلیس فتا فارس از کشف پرونده مزاحمت اینترنتی در شیراز خبر داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان، سرهنگ حبیب الله رجبلی گفت: خانم میانسال شیرازی با مراجعه به پلیس فتا استان فارس و ارائه مرجوعه قضایی اعلام می کند افراد زیادی با تماس های مکرر تلفنی اعلام و ادعا می کنند منزل شما را حتی با دو برابر قیمت اعلامی که در سایت دیوار زده اید خریداریم و کلیه هزینه های انتقال سند را نیز برعهده می گیریم در صورتی که بنده هیچ گونه اطلاعاتی از جزئیات موضوع ندارم و هرگز آگهی در این خصوص در هیچ کجا درج ننموده ام و هرگز قصد فروش منزل را ندارم.

وی ادامه داد:‌ شاکی در اظهارات خود با بیان اینکه این تماس ها موجب سلب آرامش و آسایش خود و خانواده ام شده است، خواستار رسیدگی به شکایت خود می شود.

رئیس پلیس فتا استان فارس اظهار كرد: پس از تشکیل پرونده در پلیس فتا فارس، کارشناسان اقدامات خود را جهت شناسایی متهم یا متهمان آغاز كردند که در ادامه مشخص شد، متهم مستاجر شاکی است که با درج آگهی با قیمت غیر واقعی از فروش منزل وی در سایت دیوار برای شاکی ایجاد مزاحمت کرده است.

رجبلی افزود: متهم در ابتدا منکر انجام هر گونه عمل مجرمانه می شود اما در ادامه با روئیت ادله دیجیتال به بزه انتسابی خود اعتراف کرده و شرح ماجرا را اینگونه بیان می کند؛ پس از اینکه متوجه شدم صاحب خانه قصد فروش منزل را دارد تصمیم به منصرف کردن وی از این کار شدم و چون که نتوانستم کاری انجام دهم به فکر انتقام گیری افتادم که با داشتن مشخصات و شماره تلفن وی اقدام به درج آگهی در یک سایت تبلیغاتی و کاربر محور با موضوع فروش منزل با یک سوم قیمت واقعی كردم.

رئیس پلیس فتا استان فارس با بیان اینکه فضای مجازی در امتداد فضای واقعی وجود دارد، هشدار داد: این فضا برای تسویه حساب ها و انتقام گیری شخصی افراد نمی باشد و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها