کد خبر: ۴۰۲۰۶۵
زمان انتشار: ۰۰:۱۵     ۳۰ آبان ۱۳۹۵
کاپیتان تیم فوتبال صبای قم گفت: ما مقابل استقلال خوب بازی کردیم و فقط در زدن ضربات آخر بدشانس بودیم اما امیدوارم این تیم قهرمان جام حذفی شود.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، در خصوص شکست صبا مقابل استقلال اظهار داشت: ما به استقلال نباختیم و در ضربات پنالتی فقط حذف شدیم. پنالتی هم شرایطی دارد که شانس برای دو تیم یکسان است. ما استقلال را در کل بازی کنترل کردیم و فقط در ضربات پنالتی شانس کمی داشتیم و جا دارد به اعضای تیم فوتبال استقلال تبریک بگویم و ان‌شاءالله این تیم جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارید تیم‌تان در خلق موقعیت دچار مشکل بود، گفت: ما در کل بازی 8-7 توپ را به داخل محوطه جریمه استقلال بردیم، ولی تمرکز نداشتیم. ما روی سرعت امرایی و تکنیک احمد حسن‌زاده حساب کرده بودیم و این تاکتیک ما بود که وقتی این دو نفر از کناره‌ها حمله می‌کنند،‌من به عمق بزنم و بارها این کار را انجام دادیم اما موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نشد.

کاپیتان تیم صبای قم درخصوص اتفاقاتی که برای حامد لک در جریان بازی با استقلال رخ داد، گفت: من در بازی محو بودم و خیلی از شعارها را نشنیدم، اما اگر فکر می‌کنید حامد لک وقت‌کشی می‌کرد، به خاطر این بود که او در طول هفته گذشته از ناحیه کشاله دچار آسیب‌دیدگی بود. ما که از درد بازیکن خبر نداریم. استقلال و پرسپولیس بازی‌هایی هستند که برای تیم‌های حریف انگیزه ایجاد می‌کنند و حامد لک هم به همین دلیل بازی کرد و در بعضی مواقع هم همان آسیب‌دیدگی او را اذیت کرد. متأسفانه وقتی فحاشی‌ها شروع شد لک عکس‌العمل نشان داد که فکر نمی‌کنم مورد خاصی بود، ولی این شرایط در استادیوم‌ها اصلاً مناسب نیست.

وی درخصوص اینکه استقلال را چطور دید، گفت: در مورد مباحث فنی صحبتی ندارم، ولی دعا می‌کنم استقلال به اوج برسد.

عنایتی با اشاره به اتفاقات کنفرانس مطبوعاتی برای مرفاوی گفت: من فیلم نشست خبری را دیدم و از خبرنگاران عزیز خواهش می‌کنم بعضی مواقع رعایت حال مربیان حاضر در کنفرانس را انجام بدهند. احساسم بر این است شخص خبرنگار به هر رنگی گرایش دارد باید رسم امانت و رسالتش را خوب به جا بیاورد. متأسفانه خیلی از خبرنگاران گرایش‌های رنگی خود را نشان می‌دهند ولی باید قبول کنیم وقتی من خبری را از جانب شما می‌خوانم باید به صحت آن اطمینان داشته باشم. خبرنگار نباید رنگی عمل کند و شما کم می‌بینید صمد مرفاوی از کوره در برود اما فکر می‌کنم بعد از بازی با استقلال مرفاوی را از کورده در بردند!

وی در پاسخ به این سوال که آیا مرفاوی فشاری را تحمل می‌کند یا خیر، گفت: فکر نمی‌کنم فشاری روی مرفاوی باشد چون او تحت حمایت مدیر باشگاه است و نمونه بارز آن این است که مرفاوی تیمی را جمع کرده که با کمترین حق و حقوق جانشان را برای صبا می‌دهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها