کد خبر: ۴۱۲۶۰۲
زمان انتشار: ۱۳:۵۸     ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
مهاجم تیم ماشین سازی تبریز اعتقاد دارد تیمش تحت هیچ شرایطی به دسته پایین تر سقوط نمی کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از روزنامه ایران ورزشی، پیام صادقیان به روزهای خوب خودش برگشته؛ او در ترکیب ماشین سازی همه کار برای موفقیت تیمش انجام می دهد و در بازی اخیر مقابل سپاهان هم با وجود نیمکت نشینی در ابتدای مسابقه از دقیقه 30 که با مصدومیت حامد پاکدل به زمین آمد، یکی از بهترین بازی هایش را انجام داد.

صادقیان صحبت هایی را درباره عملکرد خوب خوش، برد ماشین سازی مقابل سپاهان، دربی پایتخت و برخی مسائل دیگر انجام داده که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


توپ هایمان وارد دروازه نشد

ماشین‌سازی بعد از تغییر و تحولاتی که در کادرفنی و نفرات داشته، در نیم‌فصل دوم فوتبال خیلی خوبی را بازی کرده است. ما در بازی با گسترش فولاد و سایپا موقعیت‌های بیشتری هم داشتیم اما چند موقعیت مان به تیرک خورد، چند توپ‌مان توی گل نرفت و پنالتی هم به اشتباه به ضررمان گرفته شد. همه اینها باعث می‌شد که نتوانیم برنده شویم و مسابقه‌ای را که می‌توانستیم 3 بر صفر برنده باشیم با نتیجه 2 بر یک باختیم.

کیفیت چمن نقش جهان تاثیرگذار بود
همانطور که گفتم تحول تیم ما از چند بازی قبل خودش را نشان داده بود. بازیکنان ما همه روی زمین بازی می‌کنند و کیفیت خوب زمین نقش جهان باعث می‌شد که بتوانیم خیلی بهتر فوتبال بازی کنیم. تغییرات ایجاد شده هم در تیم واقعاً در روند نتیجه گیری ما تأثیر داشته و تفکرات جدیدی در تیم به وجود آمده. ما هم در تلاش هستیم که این روند موفقیت‌آمیز را در هر بازی داشته باشیم. 


 شک نکنید ماشین سازی در لیگ می ماند

در اینکه ماشین‌سازی در لیگ می‌ماند، اصلاً شک نداشته باشید. ما قطعاً و به امید خدا در لیگ می‌مانیم. در بازی‌های اخیر هم جز بازی با استقلال در سایر بازی‌ها واقعاً حق مان پیروزی بوده. در بازی با استقلال هم شرایط آب و هوایی واقعاً به ما اجازه نمی‌داد راحت بازی کنیم. ضمن اینکه وضعیت زمین یادگار امام(ره) هم شرایط بدی دارد و زمین خوب خیلی روی فوتبال تیم‌ها موثر است.

مشکل یخ زدگی زمین

شرایط آب و هوایی تبریز در زمستان‌ها کار را برای فوتبالیست‌ها خیلی سخت می‌کند. هوا خیلی سرد است و زمین بازی هم یخ می‌زند. علاوه بر این ماشین‌سازی این فصل خیلی بدشانسی هم آورده است. درباره داوری هم که دیگر چیزی نمی‌گویم. در 6، 7 بازی به اشتباه پنالتی به نفع حریف گرفتند یا پنالتی‌های ما را نمی‌گرفتند.

حاج صفی به گلر گفت من چیپ می زنم!

وقتی داشتم توپ را روی نقطه پنالتی می‌کاشتم، شنیدم که احسان حاج‌صفی به گلرشان گفت که پیام معمولاً پنالتی‌هایش را چیپ می‌زند. به خاطر همین من هم محکم زدم و گل شد. همیشه که نمی‌شود چیپ زد. گاهی اوقات هم باید محکم توپ را وارد دروازه کنی. برخلاف آنچه به نظر می‌رسد، گل کردن پنالتی‌ها سخت است و باید خیلی از جوانب را در نظر گرفت وگرنه پنالتی هدر می‌رود.

امیدوارم پرسپولیس دربی را ببرد
 دو سالی هست که از پرسپولیس جدا شدم و هواداران در تمام این مدت به من خیلی لطف داشتند. مطمئنم این شهرآورد، بازی خوبی می‌شود و امیدوارم پرسپولیس سه امتیاز بازی را مال خود کند. 


کری برای استقلالی ها؟
نه. خودشان همه چیز را می‌دانند و حرفی برای گفتن ندارند بندگان خدا. دوست هم ندارم کری بخوانم.  


پیش بینی نتیجه دربی
 پرسپولیس 2 بر صفر استقلال را می‌برد. البته شرایط شهرآورد به کلی متفاوت است اما به نظر من پرسپولیس برای قهرمانی می‌جنگد و مسلماً به سه امتیاز این بازی نیاز دارد. 


تلاش برای تساوی شدن بازی؟
 زمانی که من برای پرسپولیس بازی می‌کردم، این بحث‌ها خیلی بیشتر مطرح می‌شد اما واقعاً اینطور نیست و هیچ سفارشی برای مساوی شدن شهرآورد وجود ندارد چون هر دو تیم برای برنده شدن تلاش می‌کنند. درست است که در سال‌های قبل هم چنین جشن‌هایی برگزار نمی‌شد اما این به خاطر حامی مالی مشترک دو باشگاه است و خواسته حامی مالی بوده است. به هرحال به نظر من این شایعات درست نیست و پرسپولیس بازی را می‌برد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها