کد خبر: ۴۱۳۰۳۳
زمان انتشار: ۱۲:۲۹     ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «از فردوسی پور هم می خواهم که یک بار سر تمرین ما حاضر شود و عملکرد مرا نگاه کند.»
به گزارش پایگاه 598 به نقل از کاپ، ابوالفضل درویشوند در رابطه با پخش گزارش برنامه 90 و انتقاد از حضور او به عنوان دروازه بان سوم روی نیمکت در دربی اظهار داشت: «متاسفانه در این گزارش صحبت هایی بیان شد که بدون دلیل و مدرک بود. من این موضوع را به باشگاه اطلاع دادم و قرار شد که آنها پیگیر این موضوع باشند. من از تیم ملی جوانان به پرسپولیس و فامیل هیچ کسی هم نیستم. برای این مسابقه نیز با قانون جدید برانکو می توانست از 2 بازیکن بیشتر روی نیمکت در رده سنی امید استفاده کند که از من و طاهرخانی استفاده کرد.»

 

وی افزود: «متاسفانه بدون منطق در این برنامه درباره من صحبت شد. نمی گویند که شاید من در تمرینات خوب بودم و نظر برانکو را جلب کردم. فردوسی پور باید ثابت کند که من با چه کسی فامیل هستم. من با پارتی بازی به پرسپولیس نیامدم.»

 

دروازه بان پرسپولیس همچنین تصریح کرد: «من هر روز از فردیس کرج می آیم و 4 ساعت در راه هستم. پدرم از کار افتاده است و خرج خانه را می دهم. سرمایه باشگاه محسوب می شوم و از فردوسی پور هم می خواهم که یک بار سر تمرین ما حاضر شود و عملکرد مرا نگاه کند.»

 

درویشوند در پایان گفت: «من با نظر برانکو حتی به اردوی تیم ملی جوانان هم نرفتم و تیم ملی را از دست دادم. شاید برانکو با این کار می خواست پاسخ کار مرا بدهد. صحبت هایی که در 90 مطرح شد، برای کسی است که بازیکن ضعیفی باشد اما کارنامه من مشخص است.»


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها