کد خبر: ۴۲۴۸۵۰
زمان انتشار: ۱۷:۲۱     ۰۶ تير ۱۳۹۶
باید این موضع جناب رئیس جمهور باز شود. این حرف ایشان به تازگی بیان شده، لذا نیاز دارد که بررسی بیشتری صورت پذیرد. با توجه به شناختی که از ایشان دارم، قطعا ایشان موافق حضور قرارگاه سازندگی و خاتم الانبیا سپاه در پروژه‌های کشور هستند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری دانشجو، حسن روحانی روز پنج‌شنبه در دیدار با فعالین اقتصادی مدعی شد طی اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، اقتصاد را از دولت بی‌تفنگ به دست دولت تفنگدار تحویل دادیم. در همین راستا، موضع پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در مورد این سخنان رئیس‌جمهور در ادامه آمده است:
 
پرویز فتاح در پاسخ به این سوال گفت: باید این موضع جناب رئیس جمهور باز شود. این حرف ایشان به تازگی بیان شده، لذا نیاز دارد که بررسی بیشتری صورت پذیرد. با توجه به شناختی که از ایشان دارم، قطعا ایشان موافق حضور قرارگاه سازندگی و خاتم الانبیا سپاه در پروژه‌های کشور هستند. ما خودمان حضور داشتیم. ایشان بارها گفتند ما از حضور قرارگاه سازندگی در پروژه‌های کشور استقبال می‌کنیم. در همین دولت یازدهم به این قرارگاه چقدر پروژه داده شد. ما امیدوار هستیم خطاب رئیس‌جمهور به سپاه و قرارگاه سازندگی نباشد. با توجه به سابقه‌ای که از ایشان سراغ دارم، همیشه طرفدار حضور قرارگاه سازندگی در پیشرفت کشور بوده اند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۰۶ تير ۱۳۹۶
۰
۰
دروغگوی بی شرم بهترین لقب برای بعضیهاست
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۰۶ تير ۱۳۹۶
۰
۰
ایشان فقط مرد حرف است نه مرد عمل
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها