کد خبر: ۴۲۵۵۶۱
زمان انتشار: ۲۱:۰۴     ۱۶ تير ۱۳۹۶
عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به طارمی اصرار بسیار کردیم در پرسپولیس بماند اما او مٌصرانه خواهان جدایی از باشگاه است.
به گزارش پایگاه 598، حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت جدایی مهدی طارمی از تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آخرین باری که این بازیکن به باشگاه پرسپولیس آمد، اعلام کرد که تصمیم نهایی‌اش برای جدایی از پرسپولیس را گرفته و گفت که می‌خواهد به خارج از کشور برود. او عنوان کرد که کمکش کنیم چرا که می‌خواهد پیشرفت کند و برای پیشرفت قصد رفتن به فوتبال خارج از کشور را دارد.ما هم به او گفتیم که حرفه‌ای باش و اگر می‌خواهی پیشرفت کنی در همین پرسپولیس بمان. چرا که تیم وضعیت خوبی در آسیا دارد و می‌توانیم حتی قهرمان آسیا شویم. این موضوع رزومه خوبی برای تو خواهد بود اما به هر حال طارمی مصر است که از پرسپولیس برود و آن روز به ما گفت که تا 2-3 روز دیگر مواردی که برای دریافت رضایتنامه شرط گذاشته شده را به باشگاه ارائه می‌کند.

وی ادامه داد: طارمی گفت که برنامه‌ریزی کردم که به اروپا بروم و در این شرایط نمی‌توانم حتی به اردوی اوکراین بروم. چون برنامه‌ریزی‌هایم را انجام دادم.طارمی به ما گفت تا روز شنبه (فردا) تعهداتی که وجود دارد را پرداخت خواهد کرد.او می‌خواهد با انجام این کار فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. ما هم همه تلاش‌مان را کردیم که طارمی با ما بماند اما او مصرانه به دنبال جدایی از پرسپولیس و ادامه فوتبالش در اروپاست.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: طارمی از ما درخواست تخفیف برای دریافت رضایتنامه‌اش داشت اما ما به او گفتیم که اینجا ملک شخصی نیست. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و اگر می‌خواهی جدا شوی باید حرفه‌ای رفتار کنی و از طرفی هم باید دین باشگاه ادا شود. تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ تخفیفی برای جدایی طارمی در نظر نگرفته‌ام اما این موضوع که انجام شود یا نه بستگی به تصمیم نهایی هیات مدیره است. البته طارمی خودش بهتر از هر کسی می‌داند اگر زمان از دست برود خودش ضرر خواهد کرد چراکه بازیکنان مشغول تمرین هستند.

گرشاسبی در پاسخ به این سؤال که طبق گفته داورزنی قرار بود تا آخر هفته هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام شود اما هنوز این اتفاق رخ نداده است، اظهار داشت: این یک تصمیم وزارتی است که ما هیچ اطلاعی از آن نداریم. خود مسئولان ارشد وزارت ورزش در این زمینه اطلاع دارند و صحبتی با کسی نشده است.

وی با بیان اینکه وضعیت خود او هم در این باشگاه مشخص نیست، تصریح کرد: همانطور که گفتم هیچ چیزی در این باره مشخص نیست. با خود من هم صحبتی نشده است اما شرایط به گونه‌ای است که همانطور که هیأت مدیره باشگاه استقلال ناگهانی عوض شد برای پرسپولیس هم،‌همین اتفاق رخ خواهد داد. در باشگاه استقلال هم هیچ کسی نمی‌دانست که در هیأت مدیره بعدی هست یا نه و برای پرسپولیس هم شرایط اینگونه است. البته باید بگویم کار در پرسپولیس با توجه به شرایطی که وجود دارد بسیار سخت است. مشکلات متعدد و پرونده‌های مالی زیاد کار را بسیار سخت کرده است و مسئولیت سنگنی روی دوش مدیران باشگاه خواهد بود.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری دربی در آلمان و شایعه لغو این بازی، اظهار داشت: اسپانسر برنامه‌ریزی کرده تا این بازی برگزار شود و این موضوع کمک مالی زیادی به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خواهد کرد. به همین دلیل دو باشگاه موافقت خود را با انجام این بازی اعلام کردند و اسپانسر هم به دنبال فراهم شدن شرایط این بازی است. تا این لحظه هیچ چیزی مشخص نیست که آیا بازی برگزار می‌شود یا نه اما چیزی که مشخص است این است که شایعه لغو این دیدار یک گمانه‌زنی است که قطعیت ندارد. اسپانسر در حال فراهم کردن شرایطی است که بازی برگزار شود اما هنوز چیزی صد در صد نشده است.

گرشاسبی درباره اردوی فعلی پرسپولیسی‌ها در اوکراین اظهار داشت: طبق اطلاعات و گزارش‌هایی که روزانه از اوکراین به ما می‌دهند مشخص است که روند آماده‌سازی به خوبی طی می‌شود و خوشبختانه بازیکنان آماده یک فصل سخت می‌شوند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها