کد خبر: ۴۲۶۲۹۶
زمان انتشار: ۱۰:۵۰     ۲۶ تير ۱۳۹۶
برخی اعتدالیون به خاطر ایجاد حواشی زیادی که عموما با خانم ابتکار به علت مواضع و فعالیت های سیاسی اش همراه است، از شهردار شدن وی استقبال کرده اند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جهان نيوز، چندی قبل خبر شهردار شدن خانم ابتکار در تهران مطرح شد که البته با تکذیب وی نیز همراه بود.

معصومه ابتکار در حاشیه جلسه چندی قبل هیات دولت در جمع خبرنگاران در واکنش به شایعه احتمال حضورش در شهرداری‌ تهران اظهار کرد: این‌ها از شایعاتی است که من هم فقط در رسانه‌ها دیده‌ام.

وی در واکنش به این پرسش که آیا در دولت آینده حضور خواهد داشت یا خیر نیز گفت: این مسأله به تصمیمات آقای رییس جمهور باز می‌گردد و او تصمیم خود را اعلام خواهد کرد. از الان نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد ولی قطعاً برنامه‌های محیط زیست در دولت آینده ادامه پیدا می‌کند. تکیه بر مسائل محیط زیست، کیفیت هوا، احیای تالاب‌ها، توجه بیشتر به بهبود کیفیت آب و آلودگی شهرها جزو وعده‌های انتخاباتی رییس جمهور بوده است.

در همین حال نام ابتکار یکبار دیگر برای شهردای مشهد نیز در برخی رسانه ها منتشر شده که البته هنوز با واکنش رسمی از طرف بانوی جنجالی دولت یازدهم روبه رو نشده است.

این در حالیست که برخی اعتدالیون به خاطر ایجاد حواشی زیادی که عموما با خانم ابتکار به علت مواضع و فعالیت های سیاسی اش همراه است، از شهردار شدن وی استقبال کرده اند.

لازم به ذکر است، نارضایتی های گسترده مردمی در ناکارآمدی دولت در حل مشکلات زیست محیطی سبب شده که برخی دولتمردان ارشد برای تغییر ریاست سازمان محیط زیست  و جلب نظر افکار عمومی انگیزه بیشتری داشته باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها