کد خبر: ۴۴۰۶۷۶
زمان انتشار: ۱۱:۵۱     ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
رئیس جمهور آمریکا ولیعهد عربستان را دارای شپش دانست.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران: رئیس جمهور آمریکا ولیعهد عربستان را دارای شپش دانست.

به گزارش پایگاه خبری العهد، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار ماه گذشته محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به کارکنان کاخ سفید گفت: بن سلمان شپش دارد.

پایگاه خبری العهد لبنان نوشت: ترامپ روز سه شنبه برای صدمین بار در دیدار امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد چه چیزی از کشور‌های خلیج فارس می‌خواهد و گفت:” ما هفت تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم و هیچ چیزی به دست نیاورده ایم، کشور‌هایی ثروتمند در آنجا هستند که شما به خوبی آن‌ها را می‌شناسید و هزینه آن را پرداخت خواهند کرد و مجبورشان می‌کنیم نظامیان خود را به سوریه اعزام کنند و ما نظامیان خود را به خانه برمی گردانیم. "

ترامپ به خوبی شرایط بن سلمان را می‌داند و کاملا آگاه است که چگونه او همه تخم مرغهایش را در سبد وی (ترامپ) چیده است و برای همین به صورت عمدی در تحقیر او ابایی ندارد و بار‌ها برابر دوربین‌ها و رسانه‌ها از واژه ”دوشیدن" بن سلمان و عربستان سعودی استفاده کرده است.

یک منبع آگاه در واشنگتن به پایگاه اینترنتی العهد گفت: یک عضو کنگره آمریکا خبر داد ترامپ پس از نشست ماه گذشته اش با بن سلمان در کاخ سفید از کارکنانش خواسته بود صندلی‌ها و لوازمی را که بن سلمان لمس کرده و بر روی آن نشسته است بگردید و اگر شپشی به جا مانده تمیز کنید.

رئیس جمهور آمریکا به کسی که او را هنگام استقبال در کاخ سفید ”دوست" خود توصیف کرده بود این گونه نگاه می‌کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها