کد خبر: ۴۴۱۳۰۷
زمان انتشار: ۱۴:۴۳     ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
محمد خانی درباره اینکه گفته می‌شود برانکو به علت غرض ورزی از مسلمان استفاده نمی‌کند، گفت: کدورتی میان این ۲ نفر به وجود آمده و این مشکل باعث شده که روابط شان تیره و تار شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران: ناصرمحمد خانی درباره بازی برگشت پرسپولیس برابر الجزیره امارات اظهار کرد: معتقدم که پرسپولیس در استادیوم آزادی با حضور خیل عظیم هواداران به راحتی می‌تواند ۲، ۳ گل به حریف اماراتی بزند به شرطی که بازیکنان این تیم به خوبی از فرصت‌ها استفاده کنند. پرسپولیس در بازی رفت هم در صورتی که اشتباهات فردی بازیکنانش نبود به طور حتم شکست نمی‌خورد. پوشش نامناسب خط دفاع باعث شد که الجزیره ۳ گل در بازی رفت به ثمر برساند.

نبود سید جلال حسینی در بازی رفت محسوس بود
او ادامه داد: نبود سید جلال حسینی در بازی رفت محسوس بود و اگر او در قلب دفاع پرسپولیس حضور داشت به عنوان یک فرمانده به تیم نظم می‌داد و ۳ گل هم از الجزیره دریافت نمی‌کردیم. سید جلال در بازی برگشت حضور دارد و دیگر آن اشتباهات تکرار نمی‌شود. مدافعان وسط عمر فوتبالی شان زیاد است، اما مهاجمان عمر فوتبالی شان کمتر است چرا که درگیری زیادی با حریفان دارند. فشار کمی بر خط دفاع وارد می‌شود و سید جلال حسینی بازیکن باتجربه‌ای است چندین سال می‌تواند در پست دفاع وسط برای پرسپولیس بازی کند.

محمد خانی درباره اینکه نباید برای حسینی جانشین مناسبی انتخاب کرد تا پرسپولیس در نبود این بازیکن دچار مشکل نشود، بیان کرد: به هر حال اگر محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس لغو شود این تیم باید یک جانشین خوب در پست سید جلال حسینی جذب کند تا به مشکل برنخورد. همچنین این تیم نیاز به یک پلی میکر و مهاجم هم دارد.

پیشکسوت پرسپولیس دباره انتقادات به برانکو بابت استفاده نکردن از مسلمان بیان کرد: هر مربی تفکرات و سیستم خاص خود را دارد. با توجه به اینکه پرسپولیس با ۲ هافبک دفاعی بازی می‌کند براین اساس برانکو ترجیح می‌دهد از احمد زاده به عنوان یک پلی میکر استفاده کند. اگر برانکو از یک هافبک دفاعی استفاده می‌کرد شاید از مسلمان به عنوان هافبک بازیساز بهره می‌برد.

روابط برانکو و مسلمان تیره و تار شده است
او درباره اینکه گفته می‌شود برانکو به علت غرض ورزی از مسلمان استفاده نمی‌کند، گفت: کدورتی میان این ۲ نفر به وجود آمده و این مشکل باعث شده که روابط شان تیره و تار شود. امیدوارم روابط این ۲ نفر خوب شود و تا جایی که اطلاع دارم قراردادمسلمان را برای فصل بعد تمدید می‌کنند.

بازی انتحاری الجزیره منجر به شکست پرسپولیس در بازی رفت شد
محمد خانی درباره انتقادات به مهره چینی برانکو در بازی رفت برابر الجزیره امارات بیان کرد: زمانی که پرسپولیس گل اول را زد، تیم الجزیره امارات بازی انتحاری را در دستور کار خود قرار داد. تیم پرسپولیس در دقایقی از بازی عقب نشینی کرد و آن‌ها فشار زیادی به دفاع پرسپولیس آوردند و از اشتباهات فردی نهایت استفاده را کردند. اگر سرخپوشان روند بازی نیمه اول را ادامه می‌دادند در آن صورت ۳ گل دریافت نمی‌کردند.

برانکو شایستگی خود را در پرسپولیس نشان داده است
او درباره عملکرد برانکو در تیم پرسپولیس گفت: زمانی که برانکو تیم پرسپولیس را تحویل گرفت این تیم ۹، ۱۰ جدول بود، اما سرخپوشان را متحول کرد و همان سال با اختلاف گل نایب قهرمان شدند. برانکو مربی کاربلدی است و شایستگی خود را نشان داده است. او در ۳ فصل حضورش در پرسپولیس، یک نایب قهرمانی و ۲ قهرمانی برای این تیم به ارمغان آورده است. اگر محرومیت نقل و انتقالاتی و مسئله مهدی طارمی پیش نمی‌آمد در آن صورت پرسپولیس می‌توانست فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم راه یابد. بازیکنان بعد از این اتفاقات روحیه خود را از دست دادند و با شکست برابر الهلال از گردونه این رقابت‌ها کنار رفتند.

برانکو باید در پرسپولیس حفظ شود
محمد خانی درباره اینکه برانکو هنوز قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکرده است، بیان کرد: مشکلی در این باره وجود ندارد و با گنجاندن بندهایی، قرارداد این مربی تمدید می‌شود. معتقدم برانکو باید حفظ شود چرا که با فرهنگ کشورمان آشنایی پیدا کرده است و شناخت کافی از بازیکنان دارد.

امیدوارم تیم ملی بازنده سربلند در جام جهانی روسیه باشد
کارشناس فوتبال درباره اینکه تیم ملی فوتبال می‌تواند به مرحله بعد جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند، گفت: تیم ملی ایران در گروه سختی قرار دارد و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای فوتبال کشورمان در جام جهانی روسیه باشد. تیم ملی مراکش قهرمان آفریقا شده است و با توجه به اینکه این تیم ناشناخته است به نظر می‌رسد بازی با این تیم نسبت به ۲ تیم اسپانیا و پرتغال سخت‌تر است. به هر حال انتظار از تیم ملی نداریم تا از گروه خود صعود کند، اما امیدواریم بازنده سربلند در این رقابت‌ها باشد.

او درباره اینکه قرارداد کی روش هم تمدید نشده است، تصریح کرد: به هر حال این مربی هم با فدراسیون فوتبال در کش و قوس است و تمدید قرارداد او بستگی به نتایج تیم ملی در جام جهانی روسیه دارد.

کی روش بعد از جام جهانی یک قرارداد خوب با تیم ملی می‌بندد
محمد خانی درباره اینکه پیشنهاد قرارداد ۶ ماه به کی روش دادند، بیان کرد: به هر حال کی روش مربی حرفه‌ای است و انتظاراتی از مسئولان فوتبال کشورمان دارد. او ریسک نمی‌کند و می‌گذارد بعد از جام جهانی یک قرارداد خوب با تیم ملی فوتبال کشورمان می‌بندد. اگر تیم ملی در جام جهانی روسیه خوب بازی کند به احتمال زیاد قرارداد یکی، ۲ ساله با تیم ملی منعقد می‌کند.

تغییر و تحولات در کادر فنی تیم ملی بستگی به باز‌ی های جام جهانی دارد
او درباره اینکه گفته می‌شود برانکو قرار است بعد از جام جهانی جانشین کی روش شود، تصریح کرد: برانکو در جام جهانی ۲۰۰۶ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بود و نتایج خوبی هم در این رقابت‌ها کسب کرد. به هر حال تغییر و تحولات در کادر فنی تیم ملی بستگی به نتایج این تیم در جام جهانی روسیه دارد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود علی دایی قرار است جانشین برانکو در این تیم شود، گفت: به هر حال از سیاست باشگاه پرسپولیس اطلاعی ندارم و هیئت مدیره این تیم باید درباره سرمربی فصل آینده تصمیم بگیرند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها