کد خبر: ۴۴۱۵۶۵
زمان انتشار: ۱۱:۵۳     ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۷ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد و تمدید نخواهد شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۷ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد و تمدید نخواهد شد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۸ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۹۷۵۷-۹۳-۲۰۰ تاریخ ۱۳ مهر ۹۳ برگزار می‌شود.

وی افزود: پیرو اطلاعیه اصلاحی یکشنبه ۲۳ اردیبهشت و با توجه به درخواست برخی دستگاه‌های اجرایی، سری دوم اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام از بعد از ظهر شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

توکلی یادآور شد: کلیه متقاضیانی که تاکنون ثبت نام کرده اند می‌توانند با توجه به توضیحاتی اعلام شده در اصلاحات نسبت به ویرایش اطلاعات خود تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷ اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین متقاضیانی که تاکنون ثبت نام نکرده اند نیز می‌توانند با توجه به اصلاحات و دفترچه راهنمای ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷ در این آزمون ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به میزان ظرفیت جذب در پنجمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۷ گفت: مجموعاً ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در ۹ دستگاه اجرایی جذب می‌شوند و تا امروز ۳۰ اردیبهشت ماه تعداد ۲۰۷ هزار و ۱۸۶ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند.

وی تاکید کرد: مهلت ثبت نام در این آزمون روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۷ پایان می‌پذیرد و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

توکلی خاطرنشان کرد: پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۷ در روز ۱۵ تیرماه ۹۷ برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روز‌های ۱۲ تا ۱۴ تیرماه ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند پرینت آن را تهیه کنند.

به گزارش مهر اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای ثبت‌نام در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

بر اساس این اصلاحات، ظرفیت پذیرش در کد شغل محل‌های ذیل مربوط به سازمان بیمه سلامت اصلاح می‌شود: ظرفیت کد شغل محل ۱۰۰۰۱ برنامه نویس سیستم (تهران- تهران) از ۶ نفر به ۷ نفر، ظرفیت کد شغل محل ۱۰۰۰۲ کارشناس تحلیلگر سیستم (تهران - تهران) از ۳ نفر به ۴ نفر و ظرفیت کد شغل محل ۱۰۰۰۳ کارشناس شبکه (تهران- تهران) از ۳ نفر به ۴ نفر افزایش می‌یابد.

اصلاحات مربوط به شغل‌محل‌های وزارت آموزش و پرورش نیز در شغل محل‌هایی که در محل خدمت آن‌ها عبارت «عشایر» قید شده است، تایید نوع بومی (استان یا شهرستان) به عهده اداره کل امور عشایر استان مربوطه است.

در شغل محل‌هایی که در محل خدمت آن‌ها عبارت «ویژه آموزش و پرورش» درج شده است، تمامی داوطلبان متقاضی استخدام در وزارت آموزش و پرورش با رعایت سایر شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان، مجاز به ثبت‌نام در شغل محل‌های مذکور هستند.

تمامی داوطلبان متقاضی استخدام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر توجه داشته باشند اخذ سوابق مربوط به اشتغال قراردادی و یا غیر رسمی در زمان ثبت‌نام صرفاً براساس «بند آخر تبصره شرایط عمومی داوطلبان» مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت‌نام داوطلبان بوده و هیچ امتیاز دیگری ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها