خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امام على عليه السلام: از توكّلت تو را همين بس كه براى خود روزى رسانى جز خداوند سبحان نبينى.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۳۵۰۷
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در واکنش به بازرسی آژانس اتمی از دانشگاه علم و صنعت گفت: بازرسی آژانس از دانشگاه ایرانی ضمن بی احترامی به کرامت دانشمندان و استادان دانشگاه موجب وهن ساحت علم و دانش و نوعی آپارتاید علمی است.
به گزارش پایگاه 598، مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در واکنش به بازرسی آژانس اتمی از دانشگاه علم و صنعت گفت: بازرسی آژانس از دانشگاه بیانگر سیاستگذاری ایدئولوژیکی علم در غرب و نشانه آپارتاید علمی است.

رئیس سازمان بسیج اساتید با اشاره به سوابق نامطلوب آژانس در افشای اطلاعات دانشمندان ایرانی اظهار داشت: اقدام آژانس در بازرسی از دانشگاه ایرانی به ما می‌آموزد باید حفاظت از دانشمندان ایرانی را بخاطر فروش اطلاعات آژانس به گروه‌های تروریستی و آدمکش را افزایش دهیم.

زارعی تصریح کرد:  علاوه بر این آموزه این موضوع نشانه این است که سیاستگذاری علم در تمدن غربی کاملاً روندی ایدئولوژیک داشته و ادعای بی طرفی علم، ادعایی واهی و تخیّلی در بین جریان شبه روشنفکری وطنی است زیرا بازرسی آژانس از دانشگاه ایرانی ضمن بی احترامی به کرامت دانشمندان و استادان دانشگاه موجب وهن ساحت علم و دانش و نوعی آپارتاید علمی است.

زارعی در خاتمه گفت: از دولت و وزارتخانه های ذیربط برای این بی حرمتی به نهاد علم و دانشمندان در کشور می‌خواهیم که توضیح دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: