کد خبر: ۴۴۸۱۹۶
زمان انتشار: ۱۵:۵۰     ۰۴ آبان ۱۳۹۷
تعدادی از روحانیون، سخنرانان و مداحان در مسیر پیاده‌روی اربعین به سخنرانی و مداحی می‌پردازند که فارس، نشانی بعضی از موکب‌های عزاداری در مسیر را برای اطلاع خوانندگان منتشر می‌کند.
به گزارش پایگاه 598، موکب‌های امام رضا، علی بن موسی الرضا، صاحب الزمان، ریحانه الحسین (ع)، احباب الرضا (ع)، میثاق با شهدا و خدام الحسین برنامه‌های مختلفی با حضور سخنرانان و مداحان مطرح کشور برای زائران اربعین در نظر گرفته‌اند.

موکب امام رضا (ع) واقع در عمود ۲۸۵ طی روز‌های ۱۰ تا ۱۷ صفر با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان و مداحی حاج صادق آهنگران پذیرای علاقه‌مندان است.

موکب علی بن موسی الرضا (ع) واقع در عمود ۷۰۷ با سخنرانی حجج اسلام پناهیان، ریاضت و بی آزار تهرانی و مداحی آقایان سماواتی، سلحشور، رمضانپور، هوشیار، بیوکافی، عباسی، طاهری، صدر و حسینی برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته است.

موکب صاحب الزمان (عج) واقع در عمود ۸۲۷ با سخنرانی حجج اسلام پناهیان و ریاضت و مداحی آقایان سماواتی، سلحشور، رمضانپور، هوشیار، بیوکافی، عباسی، طاهری، صدر و حسینی برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته است.

موکب ریحانه الحسین (ع) واقع در عمود ۷۸۰ از ۱۵ تا ۱۸ صفر با حضور سیدمجید بنی‌فاطمه برای علاقه‌مندان به اجرای برنامه می‌پردازد.

موکب احباب الرضا (ع) واقع در عمود ۹۰۷ با سخنرانی حجج اسلام حاجتی، برادران و نظافت و مداحی آقایان نیکبختیان، سروری، احمدی و خلیلی به استقبال اربعین حسینی می‌رود.

موکب طلاب المظلومه یا میثاق با شهدا با سخنرانی حجج اسلام میرباقری، عابدینی، طائب و پناهیان و مداحی میثم مطیعی پذیرای زائران است.

موکب خدام الحسین (ع) واقع در عمود ۱۱۲۰ با سخنرانی حجج اسلام میرباقری، عابدینی، حائری زاده، مومنی، ریاضت و بی آزار تهرانی و مداحی آقایان سماواتی، مهدوی، پویانفر، بیوکافی و احمدی پذیرای زائران است.


فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها