کد خبر: ۴۴۸۲۲۹
زمان انتشار: ۱۴:۴۸     ۰۵ آبان ۱۳۹۷
شب گذشته آخرین قسمت سریال پر مخاطب «دلدادگان» پخش شد. پایان بندی بد و دور از انتظار، باعث شد اعتراضات زیادی از سوی مخاطبان در فضای مجازی به این سریال صورت بگیرد.
به گزارش پایگاه 598، شب گذشته آخرین قسمت سریال پر مخاطب «دلدادگان» پخش شد. پایان بندی بد و دور از انتظار، باعث شد اعتراضات زیادی از سوی مخاطبان در فضای مجازی به این سریال صورت بگیرد. پس از این انتقادات «بابک کائیدان» یکی از نویسندگان سریال با انتشار یادداشتی درباره این پایان بندی و شایعه سانسور تلویزیون توضیح داد. این در حالی است «شاهرخ استخری» بازیگر نقش «هاتف» این پایان بندی را به دلیل عدم حضور «پانته‌آ بهرام» در سکانس نهایی، عنوان کرد و نوشت: «ارغوان نباید تیر میخورد، خانم بهرام نازنین درست میگن، یه سه تا نقطه هم آخر جملشون گذاشتن که اگه اجازه بدین یکى از اون نقطه‌ها رو هم من بگم، بله قرار بود افسانه توسط هاتف کشته بشه ولى ٢ تا صداى شلیک شنیده میشد که یکیش گلوله نا قابلى بود که افسانه به هاتف میزد.. قضاوت نمیکنم شمارو خانم بهرام، اى کاش میموندین و همه ى. تیم با هم پایان بهترى رو براى سریالى که مردم دوست داشتن رقم میزدیم، احساس کردم مردم حق دارن بدونن این پایان، سلیقه تیم دلدادگان و حتى سازمان صدا و سیما نبود».


«ایرج محمدی»، تهیه کننده سریال «دلدادگان» درباره حاشیه‌های فینال و آخرین قسمت این سریال با «جوان آنلاین» گفتگو کرد.

پایان بندی ایده ال همراهی مخاطبان است

ایرج محمدی، تهیه کننده سریال «دلدادگان» در خصوص آخرین قسمت و مخصوصا پایان بندی این سریال می‌گوید: «به نظر من به عنوان یک تهیه کننده پایان بندی یک سریال این است که آن سریال توانسته باشد مخاطب را از ابتدا تا آخرین قسمت به دیدن و پیگیری داستان و قصه اش ترغیب کند. این شرط اصلی و لازمه یک سریال موفق و موفقیت یک سریال است. اینکه آن سریال بتواند به لحاظ مضمون، محتوا و داستان اثرگذار بوده و این اثر گذاری را تا انتها حفظ کند.

قطار خانواده «دلدادگان» به خاطر مشکلات مالی به ایستگاه آخر نرسید

محمدی درباره شایعات درباره آخرین قسمت این سریال و پایان بندی اش می‌گوید: «از آنجایی که صدا و سیما به عنوان یک نهاد مهم مدتی است با مشکل مالی رو به رو است، این مشکل مالی به سریال ما نیز منتقل شد و همین باعث شد که ما نتوانیم از پس تامین خواسته‌های مالی خانم پانته‌آ بهرام برآییم».
محمدی ادامه داد: «وقتی صدا و سیما سریالی را شروع می‌کند، انگار خانواده‌ای را به دور هم جمع می‌کند. وقتی اعضا نتوانند نیاز‌ها و خواسته‌های یکدیگر را فراهم کنند، مطمئنا این خانواده از هم می‌پاشد. حداقل با تمام حمایت‌هایی که سازمان از این پروژه داشت، با مشکل مالی رو به رو شدیم و متاسفانه با وجود این که تمام عوامل در تنگنای مالی با یکدیگر همکاری می‌کردند، اما به ناچار یکی از بازیگران اصلی خود که هنرمندی توانا و قهار هم هستند را از دست دادیم و به جمع بندی سکانس فینال نرسیدیم. قطار خانواده «دلدادگان» به خاطر مشکلات مالی به ایستگاه آخر نرسید.»

در برابر تعهدی که به مردم داریم، مسئول هستیم

این تهیه کننده در خاتمه تاکید می‌کند: من معتقدم ما در برابر تعهدی که به مردم داریم، مسئول هستیم و باید در تمام سختی‌ها در کنار هم باشیم و این کار را به نحو احسنت به اتمام برسانیم. برای خانم بهرام آرزوی موفیقت می‌کنم.


تسنیم

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها