کد خبر: ۴۴۸۲۴۷
زمان انتشار: ۱۱:۴۳     ۰۶ آبان ۱۳۹۷
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: پلیس پیشگیری ناجا تا امروز در استانها و محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران از عبور نزدیک به دو هزار نفر از مسافران ایرانی و اتباع خارجی بدون مدارک معتبر جلوگیری کرده است.
به گزارش پایگاه 598، سردار محمد شرفی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مجموعه پلیس پیشگیری ناجا برای تامین امنیت و ایمنی زائران اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: مأموریت پلیس در طول راهپیمایی اربعین حسینی کنترل لایه به لایه جمعیت و پایش تمامی راه‌های منتهی به مرزهای غربی است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: مجموعه پلیس پیشگیری در سطوح مختلف و در نقاط واقع در مسیر حرکت زائران لایه‌های متعددی را ایجاد و به طور مستمر تدابیر قرارگاه مرکزی اربعین در این رابطه را عملیاتی می‌کند.

فرمانده قرارگاه ابوذر اربعین حسینی تصریح کرد: مأموریت پلیس پیشگیری ناجا در این رابطه بسیار گسترده بوده و حجم بالایی از نیروها با تلاش بی‌وقفه برای رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش می‌کنند و به لطف پروردگار و عنایت امام عصر (عج) تا کنون نیز در انجام این مأموریت توفیق حاصل شده و به نحوی شایسته از عهده این وظیفه سنگین و حساس برآمده‌ایم.

سردار شرفی با بیان اینکه شرایط راهپیمایی اربعین به گونه‌ای است که در کشور عراق سخت‌گیریهای بیشتری نسبت به گذشته در مورد ورود مسافران بدون روادید اعمال می‌شود، گفت: به همین دلیل نیروی انتظامی در راستای خیر و صلاح خود زائران به صورت دقیق‌تری مدارک این عزیزان را کنترل می‌کند.

وی ادامه داد: پلیس پیشگیری ناجا تا امروز در استانها و محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران از عبور نزدیک به دو هزار نفر از مسافران ایرانی و اتباع خارجی بدون روادید یا مدارک معتبر جلوگیری کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا دلایل توفیق این پلیس در امر کنترل در چنین سطح گسترده‌ای را اتخاذ تدابیر دقیق و برنامه‌ریزی شده، استقرار ایستگاه‌های بازرسی متعدد و با پوشش سراسری و حتی تحت کنترل قرار گرفتن مسیرهای فرعی، حضور فعال نیروهای آموزش دیده با تلاش شبانه‌روزی و حضور مستقیم هیئت رئیسه و معاونان ستادی پلیس پیشگیری در قرارگاه های فرعی برای هدایت عملیات به گونه‌ای که از تجارب و دانش آنها به بهترین شکل بهره برداری شود، دانست.


تسنیم

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها