کد خبر: ۴۴۸۶۸۵
زمان انتشار: ۱۴:۴۲     ۲۰ آبان ۱۳۹۷
مالک باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد قید در اختیار گذاشتن هواپیمای اختصاصی برای تیم ملی فوتبال را زده است.
به گزارش پایگاه 598، یکی از مسائلی که فدراسیون فوتبال قبل از جام جهانی روی آن مانور زیادی داد و به مذاق کارلوس کی روش هم خوش آمد اختصاص هواپیمای اختصاصی به ملی پوشان برای سفر به روسیه و سفرهای بین شهری در این کشور بود.

این کار در گذشته نیز بارها از سوی محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی و هواپیمایی آتا انجام شده اما در طول جام جهانی با توجه به راحتی بازیکنان تیم ملی برای انجام سفرهای بین شهری نمود بیشتری داشت و فدراسیون نشینان بابت اقدامی که زنوزی انجام داده بود چندین بار از او تقدیر و تشکر کردند.

حالا اما در شرایطی که تیم ملی کمتر از دوماه دیگر باید در جام ملت های آسیا در کشور امارات شرکت کند، مالک تراکتورسازی اعلام می کند که دیگر قصد ندارد هواپیما در اختیار کی روش و شاگردانش قرار بدهد.
بعد از دلخوری اولیه ای که مالک تراکتورسازی پیدا کرد و هلدینگ او به حرف و حدیث ها درباره ارتباطات پنهانی زنوزی با فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد حالا مالک آتا و تراکتورسازی ظاهرا تصمیم قطعی خود درباره عدم همکاری با تیم ملی را برای در اختیار گذاشتن هواپیما گرفته است.

زنوزی از برخی حرف و حدیث ها در محافل فوتبالی از سوی مدیران و سرمربیان لیگ برتری بابت ارتباطات مخفیانه با فدراسیون فوتبال دلخور است و برای اینکه نمی خواهد این شائبه ها ادامه داشته باشد قید همکاری با فدراسیون فوتبال و تیم ملی را زده است.

او در این باره به خبرنگار "ورزش سه" گفت: «ما همواره بدون هیچ چشمداشتی هواپیمای اختصاصی در اختیار تیم ملی گذاشتیم و با این کار سعی کردیم خدمتی به تیم ملی عزیز مان انجام دهیم. اما برخی آدم هایی که فوتبالی هم هستند و البته قسمتی از جامعه هواداری در تیم های رقیب را تشکیل می دهند  و نام بزرگی هم دارند هرجا نشستند، گفتند به واسطه کاری که ما برای تیم ملی انجام دادیم، همه چیز از سوی فدراسیون برای قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر مهیا شده است و فدراسیون می خواهد امسال تراکتور را قهرمان کند. این حرف ناجوانمردانه ترین صحبتی است که می شود درباره ما زد.»

وی ادامه داد: «بنده هیچ نیتی جز خدمت به تیم ملی نداشتم. در این شرایط انتظار ما این بود که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بابت عکسی که در فضای مجازی منتشر شد و گفتند ما با این کار می خواهیم ارتباطات مخفیانه ای با مسئولان ورزش داشته باشیم، واکنشی نشان دهند اما هیچ اتفاقی نیفتاد و در نهایت خود ما مجبور شدیم نسبت به این مساله واکنش داشته و بیانیه ای را منتشر کنیم.»

زنوزی همچنین گفت: «من فعلا به این نتیجه رسیدم برای اینکه بحث ها ادامه نداشته باشد و خاطر برخی افراد پریشان نشود، موضوع در اختیار گذاشتن هواپیما برای تیم ملی را منتفی کنم. با وجود اینکه فدراسیون برای دادن هواپیما درخواست داده اما من گفته ام فعلا هواپیما در اختیار تیم ملی نگذارند چراکه فکر می کنم حق ما و اعتبار ما در این مساله کاملا خدشه دار شده است. لازم است تاکید کنم تراکتورسازی طوری بسته شده که برای قهرمانی در لیگ برتر نیازی به مسائل اینچنینی و پشت پرده نداشته باشد. ضمن اینکه ما انشالله با حمایت هواداران و همت کادر فنی و بازیکنان با اقتدار جشن قهرمانی میگیریم.»

این در شرایطی است که کارلوس کی روش از گذشته رابطه خوبی با محمدرضا زنوزی داشته است و حتی یکی، دو بار در سفر به تبریز با مالک تراکتورسازی دیدارهایی داشته است وهمین رابطه خوب ممکن است سبب جلب رضایت دوباره زنوزی شود. حال باید دید آیا کی روش می تواند دلخوری زنوزی را از فضای موجود از بین ببرد و او را راضی به دادن هواپیما به تیم ملی برای جام ملت های آسیا کند یا خیر.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها