کد خبر: ۴۵۴۳۵۹
زمان انتشار: ۰۹:۴۵     ۱۲ فروردين ۱۳۹۸
فرماندار کوهرنگ با اشاره به اینکه برق 87 روستا در بخش بازفت به‌علت وقوع سیل قطع است، گفت: سیلاب تاکنون به 3 هزار منزل مسکونی در شهرستان کوهرنگ خسارت وارد کرده است.

به گزارش پایگاه 598، مرتضی زمانپور با بیان اینکه بارش‌ها از شب گذشته در شهرستان کوهرنگ به شدت ادامه دارد، گفت: میزان بارش تا صبح امروز در این شهرستان 100 میلی‌متر گزارش شده است.

فرماندار کوهرنگ با اشاره به اینکه برق 87 روستا در بخش بازفت به‌علت وقوع سیل قطع است، عنوان کرد: سیلاب تاکنون به 3 هزار منزل مسکونی در شهرستان کوهرنگ خسارت وارد کرده است.

وی با بیان اینکه 50 پُل در بارش‌های اخیر در شهرستان کوهرنگ دچار خسارت شده‌اند، افزود: راه ارتباطی 53 روستا قطع و ارتباط 100 روستا از طریق جاده دسترسی به سختی انجام می‌شود.

زمانپور از خسارت به 250 کانال و سربند کشاورزی خبر داد و خاطرنشان کرد: به 20 مزرعه پرورش ماهی در شهرستان کوهرنگ خسارت وارد شده است.

فرماندار کوهرنگ با اشاره به اینکه 16 روستا در این شهرستان در معرض خطر هستند، توضیح داد: ساکنان 3 روستا به‌طور کامل و ساکنان بخشی از روستاهای در معرض خطر تخلیه شده است.

وی از انتقال یک مادر باردار  پس از تلاش 48 ساعته به مرکز درمانی خبر داد و گفت: بیماری در منطقه بیرگان نیز توسط بهورز با دستورات پزشک در حال درمان است تا در اولین فرصت با بازگشایی جاده مواصلاتی به مرکز درمانی منتقل شود.

زمانپور در پایان افزود: وضعیت سد نصیرآباد در حال حاضر خوب است و نظارت بر این سد هر 2 ساعت یکبار در حال انجام است.

فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها