کد خبر: ۴۵۴۴۰۵
زمان انتشار: ۱۳:۱۴     ۱۴ فروردين ۱۳۹۸
رئیس فدراسیون والیبال ایران از رئیس فدراسیون جهانی برای تماشای هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال دعوت کرد.
به گزارش پایگاه 598، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال و سعید درخشنده رییس کمیته رویدادهای بین‌المللی فدراسیون والیبال در بدو ورود به لوزان، محل برگزاری اجلاس VNL در جلسه ای هماهنگ شده به ملاقات آری گراسا رییس فدراسیون جهانی والیبال رفت و نشستی دوستانه با یکدیگر داشتند. این نشست که با هماهنگی و همراهی درخشنده انجام شد، خروجی و دستاوردهای بسیار موثری برای والیبال ایران داشت.

جلسه در زمان تعیین شده، راس موقع مقرر انجام شد و آری گراسا استقبالی بسیار دوستانه و صمیمی از افشین داوری و سعید درخشنده داشت. سرپرست فدراسیون والیبال ضمن معرفی و آشنایی با رییس FIVB دقایقی را به گفت و گو در خصوص مسائل دوستانه پرداختند.

پیش از آغاز اجلاس VNL ایران تنها کشوری بود که به ملاقات خصوصی با آری گراسا می‌رفت. 2 میزبانی ایران در هفته‌های سوم و چهارم VNL موضوعی بود که درباره آن بحث و تبادل نظر شد و رییس فدراسیون جهانی در جریان روند آمادگی ایران برای برگزاری این رویداد قرار گرفت.

مسئولان فدراسیون والیبال ایران در خلال این نشست از آری گراسا جهت حضور در ایران و تماشای هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال دعوت به عمل آوردند که مورد استقبال رییس FIVB قرار گرفت و قرار بر این شد تا ایران با ارسال نامه‌ای به صورت رسمی دعوت خود را اعلام کند.

در ادامه پیشنهاد میزبانی ایران برای رقابت های قهرمانی جوانان جهان در سال 2021 یک بار دیگر مطرح شد و این موضوع مدتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. رییس فدراسیون جهانی والیبال ضمن رضایت از میزبانی‌های ایران در رقابت‌های بین‌المللی اعلام کرد ایران یکی از جدی‌ترین گزینه های میزبانی قهرمانی جوانان جهان خواهد بود و به صورت ضمنی موافقت خود را برای برگزاری این رقابت‌ها به میزبانی ایران اعلام کرد.

موضوع بعدی این نشست، تجهیزات و امکاناتی بود که توسط فدراسیون جهانی والیبال در اختیار کشورها قرار می‌گرفت. یک دست کامل کفپوش استاندارد و 3 رنگ والیبال، یک ست کامل میله، تور و سکوی داوری با نشان تولید کننده رسمی فدراسیون جهانی، مواردی بود که گراسا به صورت ضمنی موافقت خود را برای ارسال آنها به ایران اعلام کرد.

آری گراسا در پایان اظهار امیدواری کرد تا ایران با میزبانی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان، از امکانات فدراسیون جهانی جهت برگزاری این رقابت‌ها بهره مند شود. رضایت فدراسیون جهانی والیبال از حضور بانوان در رقابت‌های بین‌المللی و استقبال پرشور ایرانی‌ها از دیدارهای والیبال، تاکید بر عملکرد مثبت ایرانی‌ها در عرصه امور اجرایی، برگزاری رویدادها، داوری و بهره‌مندی از نیروی انسانی کارآمد، پایان بخش صحبت‌های رییس فدراسیون جهانی والیبال در نشست با افشین داوری و سعید درخشنده بود.

سرپرست فدراسیون والیبال و مدیر کمیته رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال پس از این جلسه استراحتی در محل اسکان خود داشتند تا در نشست VNL حضور به عمل رسانند.

فدراسیون والیبا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها