کد خبر: ۴۵۵۰۶۴
زمان انتشار: ۱۳:۵۲     ۳۱ فروردين ۱۳۹۸
معاون کمیته امداد استان تهران از ازدواج دو هزار و ۵۰ نفر از جوانان تحت حمایت در سال گذشته خبر داد و گفت: هشت میلیارد تومان برای این امراختصاص یافت.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، جواد صفاری با بیان اینکه تأمین هزینه جهیزیه یکی از مهمترین دغدغه‌های اساسی خانوارهای مددجو است، گفت: در سال ۹۷ دوهزار و ۵۰ نفر از جوانان تحت حمایت به خانه بخت رفتند.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم کمیته امداد تأمین کمک هزینه خرید جهیزیه برای نوعروسان و هدیه ازدواج به پسران است، بیان کرد: هشت میلیارد تومان در سال گذشته برای ازدواج افراد تحت حمایت اختصاص یافت.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران هدف از پرداخت کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان و هزینه ازدواج به پسران را توسعه فرهنگ ازدواج آسان برشمرد و افزود: هزینه ازدواج به پسران سه میلیون تومان و کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان پنج میلیون تومان بوده است.

صفاری با بیان اینکه همه نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد از خدمات مشاوره‌ای ازدواج بهره مند می‌شوند، بیان کرد: خدمات مشاوره‌ای و کارگاه‌های آموزشی با هدف ازدواج آگاهانه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.

وی به طرح کوثر اشاره کرد و افزود: طرح کوثر یکی از طرح‌های حمایتی کمیته امداد است که خیران می‌توانند با استفاده از این طرح در تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند مشارکت داشته باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها