کد خبر: ۴۵۵۴۳۰
زمان انتشار: ۱۴:۱۶     ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه‌ای از ممنوعیت ورود رؤسای کانون‌های هواداران چهار باشگاه به ورزشگاه‌های کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه 598، سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این اطلاعیه آمده است:

«با توجه به حوادث بازی بین تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان و برخی دیگر از بازی‌های لیگ فوتبال کشور در هفته‌های گذشته حسب بررسی‌ها و مطالعات صورت‌گرفته و گزارش‌های واصله، بخش عمده‌ای از این حوادث و اتفاقات ناشی از رفتار غیرورزشی و غیراخلاقی و بعضاً مجرمانه لیدرها و کانون هواداران باشگاه‌ها می‌باشد. درحالی که این اشخاص به‌طور خاص و ویژه از امکانات، بودجه و خدمات رفاهی باشگاه‌ها برخوردار و بهره‌مند هستند، ولی متأسفانه شاهد رفتار غیرمسئولانه، غیراخلاقی و غیرورزشی این اشخاص در ایام قبل و حین و بعد از بازی‌های حساس و مهم و ایجاد التهاب و تنش در زمان برگزاری مسابقات بر روی سکوها و... هستیم که در همین راستا طی نامه‌ای به وزارت محترم کشور، مراجع انتظامی و اطلاعاتی ضمن ابلاغ حکم صادره از سوی این کمیته، دستور ممنوعیت ورود رئیس کانون هواداران تیم‌های پرسپولیس‌، سپاهان، استقلال خوزستان و سپیدرود رشت درخواست گردیده است و پرونده این اشخاص در کمیته اخلاق در حال رسیدگی می‌باشد.

بدیهی است علاوه بر اشخاص مؤثر در کانون هواداران، مدیران عامل و باشگاه‌ها نیز در قبال رفتار غیرورزشی و غیراخلاقی این اشخاص مسئول بوده و باید پاسخگو باشند».


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها