کد خبر: ۴۵۵۵۵۵
زمان انتشار: ۱۳:۵۷     ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸
تهیه‌کننده کننده فیلم سینمایی«محمد رسول‌الله» گفت: نمی‌خواهم پروژه «محمد رسول‌الله» درگیر حاشیه کنم به همین دلیل اظهار نظر لحظه‌ای نمی‌کنم اما مطمئن باشید که نسخه دوم این فیلم قطعاً ساخته خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598، محمدرضا صابری مدیر شرکت نورتابان و تهیه‌کننده کننده فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» درخصوص ساخت نسخه دوم فیلم سینمایی محمد(ص) گفت: فعلاً تصمیم قطعی و تازه‌ای برای ساخت نسخه دوم این فیلم صورت نگرفته است.

وی در همین راستا ادامه داد: در حال حاضر هیچ خبری درباره ساخت نسخه دوم و یا سوم فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» نیست اما اگر قصد پیش تولید داشته باشیم بدون شک اطلاع رسانی خواهیم کرد.

قسمت دوم فیلم محمد (ص) قطعاً ساخته می‌شود/سه پروژه عظیم تاریخی مذهبی در راه تلویزیون است/////////////////سه شنبه

تهیه کننده فیلم «محمد رسول‌الله» درباره احتمال ساخت نسخه دوم فیلم در سال جاری اظهار کرد: نمی‌خواهم این پروژه را درگیر حاشیه کنم به همین دلیل اظهار نظر لحظه‌ای نمی‌کنم اما مطمئن باشید که نسخه دوم این فیلم قطعاً ساخته خواهد شد و من با اطمینان خاطر به ساخت آن ایمان دارم.

وی با تاکید بر ملی بودن پروژه «محمد رسول‌الله» ادامه داد: خوشبختانه شهرک سینمایی «محمد رسول‌الله» پس از چهار سال با تدابیر ویژه و برنامه ریزی های دقیق به خوبی نگهداری شده و علاوه بر ساخت سری دوم فیلم «محمد رسول‌الله» یک پروژه عظیم تاریخی دیگر به زودی در این شهرک کلید خواهد خورد.

قسمت دوم فیلم محمد (ص) قطعاً ساخته می‌شود/سه پروژه عظیم تاریخی مذهبی در راه تلویزیون است/////////////////سه شنبه

صابری درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه ساخت و تولید افزود: در حال حاضر پیش تولید سه پروژه عظیم دینی تاریخی را در دست داریم که یکی از آنها پروژه «سلمان فارسی» است که در شهرک پیامبر (ص) ساخته شده و هم اکنون پیش تولید را پشت سر می‌گذارد. واقعیت امر در مورد زمان کلید خوردن پروژه سلمان اطلاعی ندارم اما لوکشین اصلی این سریال شهرک سینمایی «محمد رسول‌الله» است.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون با تاکید بر سرمایه بزرگی همچون شهرک پیامبر اکرم (ص) خاطرنشان کرد: ساخت پروژه سلمان در محوطه شهرک پیامبر (ص) نشان از اراده ای درست برای حفظ این شهرک است. شهرکی که جزو سرمایه‌های ملی محسوب شده و ما تمام سعیمان را برای نگهداری آن انجام می‌دهیم.

منبع:تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها