کد خبر: ۴۵۶۱۴۵
زمان انتشار: ۰۰:۵۹     ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: مقابل ماشین‌سازی از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم و به همین دلیل قهرمانی ما در لیگ برتر مسجل نشد.
به گزارش پایگاه 598، برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری ( بعد از خروج  مهاجری از نشست او با برانکو دیدار کرد و خوش و بشی باهم کردند) گفت: قبلا هم گفتم قهرمان لیگ با آخرین سوت داور مشخص می‌شود و همین اتفاق هم افتاد.

* از فرصت‌ها استفاده نکردیم تا قهرمانی‌مان مسجل نشود

وی تاکید کرد: مقابل ماشین‌سازی از فرصت هایمان استفاده نکردیم تا قهرمانی مان مسجل شود. نمی‌توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم چون آنها تلاش کردند. برای هواداران هم متاسفم که بسیار عالی بودند و نتوانستیم باهم قهرمانی را جشن بگیریم.

* ماشین سازی یک فرصت داشت و ما 19 موقعیت

برانکو درباره دیدار پایانی لیگ برتر عنوان کرد: طبیعی است بازی با پارس جنوبی را پیش رو داریم و در آن بازی قهرمان مشخص می‌شود. ماشین سازی یک ضربه به سمت دروازه داشت و گل شد، ما ۱۹ شوت زدیم و ۷۰ درصد مالکیت توپ را داشتیم اما فوتبال همین است همیشه بهترین ها برنده نمی‌شوند.

* می توانستیم زودتر از اینها قهرمان شویم

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس ۴ مساوی متوالی داشت گفت: بله با نظر شما موافقم، بازی ها ما فشرده و سخت هستند. ذوب آهن ، ماشین سازی و تراکتورسازی که از نظر نتیجه خوب بودیم اما اگر یک برد می آوردیم قهرمان زودهنگام می شدیم. امروز هم اگر می بردیم قهرمان می شدیم، متاسفانه موقعیت های گل زیادی از دست دادیم.

* بودیمیر را برای گلزنی آوردیم، مدام مصدوم شد

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه حضور بودیمیر را چطور دیدید در پرسپولیس و او فصل آینده در این تیم باقی می‌ماند یا نه گفت: بله بودیمیر را برای گلزنی آوردیم اما با مصدومیت هایی که پیدا کرد نتوانست در همه بازی ها شرکت کند. امروز یک پنالتی گرفت و یکی دو پنالتی دیگر که داور سوت نزد اما این گونه نیست. او یک فصل دیگر قرارداد دارد و باید بماند مگر اینکه تغییری ایجاد شود.

* پرسپولیس یک پنالتی نداشت، سه پنالتی ما را نگرفتند

برانکو در مورد اینکه نصیرزاده مدعی است که جریان داوری به ضرر ماشین سازی بوده گفت: خواهش می‌کنم فیلم را ببینید. آنچه از بازیکنانم شنیدیم یک پنالتی نبود و سه پنالتی بود به همین دلیل علاقه دارم فیلم را دوباره ببینم.

* یک امتیاز هم کافی است اما برای برد به جم می‌رویم
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در آستانه سه قهرمانی متوالی هستید و می‌توانید رکورد استانکو را بشکند ولی شرایط فعلی چقدر به فصل اول حضورش در پرسپولیس شباهت دارد گفت: الان موقعیت خیلی بهتر است، سپاهان تفاضل گل بهتری دارد اما ما برای برد به جم می رویم ولی یک امتیاز هم برای قهرمانی کافی است . فوتبال همین است و هیچ چیز آسان نیست و بازی سختی داریم.

* انتظار دارید علیپور مدام در محوطه جریمه باشد؟!
وی در مورد خستگی بازیکنان پرسپولیس و اینکه علیپور هم خسته است و چرا از مهاجمان دیگر مثل عالیشاه استفاده نکردید گفت: طبیعی است که یک مقدار خستگی هست اما علیپور امروز خیلی خوب بود. انتظار داشتید که تمام مدت در محوطه جریمه حریف باشد؟ عالیشاه مهاجم نیست و هافبک است و پست اصلی او این است.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها