کد خبر: ۴۵۶۳۰۱
زمان انتشار: ۱۵:۳۶     ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸
هاشمی گفت: تاریخ سی و یکم خرداد به عنوان تاریخ قطعی برگزاری انتخابات شورایاری‌ها تعیین شده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران پس از یکصد و چهل و یکمین جلسه این شورا در جمع خبرنگاران، گفت: تمام وقت جلسه امروز همانند جلسه قبل شورای شهر تهران به بررسی اصلاح اساسنامه انتخابات شورایاری‌ها گذشت.
 
رئیس شورای شهر تهران افزود: پیشنهادات بسیاری در رابطه با اصلاح ماده ۱۲ اساسنامه انتخابات شورایاری‌ها مطرح بود که به علت گستردگی نتوانستیم به تمام بند‌های آن رسیدگی کنیم.
 
هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر زمان قطعی انتخابات شورایاری‌ها گفت: تاریخ سی و یکم خرداد به عنوان تاریخ قطعی برگزاری انتخابات شورایاری‌ها تعیین شده است و اگر اتفاقی رخ ندهد و تمام بند‌های آیین نامه شورایاری‌ها در زمان مشخص بررسی شود به طور حتم انتخابات در این تاریخ برگزار می‌شود.
 
وی در پاسخ به این پرسش که میزان قطعی افزایش نرخ کرایه تاکسی چقدر است: این سوال را باید علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران پاسخ بدهد و با اینکه من اطلاعات دقیق آن را دارم صلاح می‌دانم که این سوال را وی جواب دهد.
 
رئیس شورای شهر تهران تهران در خصوص جمع آوری پل گیشا گفت: همان طور که در جلسه قبل مطرح کردم جمع آوری پل گیشا تا زمان افتتاح زیرگذر نباید انجام می‌گرفت، اما بنا به دلایلی که عمده آن‌ها بحث امنیت پروژه بود همکاران ما صلاح دانستند که این پل جمع‌آوری شود و پس از تکمیل زیر گذر و افتتاح ان دوباره بخش‌هایی از پل گیشا نصب شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها