آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۴۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
نماینده سابق تهران در مجلس پس از ثبت نام در انتخابات آتی مجلس گفت: عذرخواهی‌های رئیس‌جمهور‌ را شنیدم فقط خدا خدا کردم‌ نگوید که این‌هایی که در این اعتراض‌ها کشته شدند خانواده‌هایشان بیمه هستند، چون سابقه‌داشته‌ مدیران ‌دولتی ‌از‌ این‌ ادبیات استفاده کنند.
به گزارش پایگاه 598، الیاس نادران نماینده سابق تهران در مجلس پس از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در جمع خبرنگاران گفت:  برای سامان‌بخشی به این بلبشوها و بی‌تدبیری‌ها‌ی مستمر تصمیم‌ گرفتم از ظرفیت خودم برای ادای دین به مردم‌ در صحنه حاضر شوم و با توکل‌ به حضر حق فرصت خدمت‌گذاری را پیدا کنم.

وی افزود:‌ مجلس جایگاه واقعی خود را ندارد و در نظام‌ حاکمیتی نه تنها در راس امور ‌نیست بلکه در جریان بسیاری از امور هم ‌نیست.

نادران گفت:‌ مجلس خیلی به بازی‌ گرفته نشده و‌ مقصر اصلی ریاست مجلس است که‌ مجلس را برای دفاع از حقوق مردم فعال نکرد. 

نماینده سابق تهران در مجلس گفت: در فاجعه بنزین به نظر‌من مجلس بیشتر از دولت، ‌و ریاست مجلس بیشتر  از ریاست جمهور ‌مقصر‌ بوده‌ و باید پاسخگو‌ باشد. اگر ریل‌گذاری  مناسبی می‌شد حتما شاهد این فجایع نمی‌شدیم. عذرخواهی‌های رئیس‌جمهور‌ را شنیدم فقط خدا خدا کردم‌ نگوید که این‌هایی که در این اعتراض‌ها کشته شدند خانواده‌هایشان بیمه هستند، چون سابقه‌داشته‌ مدیران ‌دولتی ‌از‌ این‌ ادبیات  استفاده کنند.

نادران در پاسخ به این سوال که اگر شما به قدرت بازگردید به دنبال خروج ایران از ‌برجام ‌خواهید بود؟ اظهار داشت: اقای روحانی اخیرا گفتند که اجازه نخواهیم داد آمریکا کلاه سرمان بگذارد، ما در مجلس نهم تلاشمان این بوده کلاه سر دولت نروند و بعد از این هم تلاشمان این خواهد بود که کلاه سر دولت نرود و منافع ملی را حفظ کنیم. ما معتقد به تعامل با دولت هستیم مذاکره افراد توانمند و‌آگاه و‌ ‌توانمند داخلی می‌خواهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اصولگراها با هدف استیضاح برخی وزرایی که عملکرد مناسبی نداشتند وارد مجلس می‌شود گفت: ما با هدف تعامل‌و‌کمک به وزرا وارد مجلس می‌شویم‌اما اگر‌ عملکردها ضعیف باشد استیضاح همچین کار شق‌القمری نیست.

منبع:تسنیم
برچسب ها: الیاس نادران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: