کد خبر: ۴۶۵۲۸۲
زمان انتشار: ۱۱:۴۷     ۱۰ دی ۱۳۹۸
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ برخی افراد ضدانقلاب از سوراخ‌هایشان بیرون خزیدند، گفت: حوادث ۸۸ فتنه خواص بی‌بصیرت بود.
به گزارش پایگاه 598، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ برخی افراد ضدانقلاب از سوراخ‌هایشان بیرون خزیدند، گفت: حوادث ۸۸ فتنه خواص بی‌بصیرت بود.

عزت‌الله ضرغامی اظهار داشت: حوادث ۸۸ فتنه خواص بی‌بصیرت بود که به‌صورت علنی در مسیر دشمن حرکت می‌کردند و که مردم بابصیر ایران که صاحبان اصلی انقلاب بودند پشت آرمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستادند.

وی افزود: ۹ دی انقلاب سوم ملت ایران بود و مردم با حضور خود جوش بدون هر گونه تبلیغ و رسانه‌ها وارد میدان شدند و نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند.

رئیس سابق سازمان صدا و سیما گفت: مردم در همه جای ایران باهوشیاری در ۹ دی به خیابان‌ها آمدند تا بگویند پشت انقلاب هستند و این اقدام بسیار بزرگی بود.
 
ضرغامی افزود: حوادث ۸۸ به گونه‌ای رقم خورد که دشمن ابراز امیدواری کرده بود در حالی که مردم خود جوش وارد صحنه شده و نشان دادند که هر وقت خطری انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند بابصیرت وارد میدان می‌شوند و مردم فهمیدند که دشمنان اصل انقلاب را نشانه گرفته بودند.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها