کد خبر: ۴۶۵۵۲۴
زمان انتشار: ۱۲:۳۷     ۱۴ دی ۱۳۹۸
محمداسماعیل کوثری گفت‌: نظام در همه شرایط اقتدارش را به جهانیان نشان داده است و این‌بار هم تقاص خون به ناحق ریخته شده را خواهیم گرفت.
به گزارش پایگاه 598، محمداسماعیل کوثری، جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران، در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: برادر عزیزمان حاج قاسم سلیمانی در حالی به شهادت رسید که شیطان بزرگ بالاخره شیطنت خودش را به اجرا در آورد و عزیرترین عزیزِ ما را که در جبهه مقاومت فعالیتی چشمگیر داشت، از ما گرفت.
 
جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران در ادامه سخنانش گفت:‌ این درست که از دست دادن حاج قاسم برای نظام جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت خسرانی عظیم است، اما قطعا راه ایشان بسیار محکم ادامه خواهد داشت. دقیقا به همین دلیل مقام معظم رهبری چند ساعت بعد از اعلام خبر شهادت سردار سلیمانی، سریعا اقدام به معرفی فرمانده نیروی قدس کردند. رهبر انقلاب همچنین تاکید کردند همه رزمندگان راه و مسیر حاج قاسم عزیز را ادامه بدهند و جبهه مقاومت هم بر همان اساس فعالیت‌هایش را ادامه خواهد داد.
 
او در ادامه افزود:‌ این اتفاق نشانگر خباثت و شطینت آمریکایی‌ها بود که در نیمه‌های شب مانند دزدان عمل کردند. آنها حتم داشته باشند بلایی به سرشان خواهد آمد که خودشان از کرده خود پشیمان شوند. چون نظام در همه شرایط اقتدارش را به جهانیان نشان داده است و این‌بار هم تقاص خون به ناحق ریخته شده را خواهیم گرفت.
 
عضو کمسیون امنیت ملی ملی و سیاست خارجی مجالس هشتم و نهم همچنین تاکید کرد: از وقتی که خبر شهید شدن سردار سلیمانی شنیده شده است،‌ نماینده‌های همه گروه‌های سیاسی و مردم با هر نوع نگاه سیاسی سوگ خودشان را از این حادثه بروز می‌دهند. دلیل چنین واکنش‌هایی به ویژگی فرمانده‌ای بر می‌گردد که تلاش‌هایی صادقانه از خود برجای گذاشته‌ و نشان داده‌اند که نسبت به کشورشان، نسبت به انقلاب‌شان و البته نسبت به مردم‌شان تعهد خود را بدون هیچ چشم‌داشتی انجام داده‌اند. مردم هم آنها را به خوبی می‌شناسند و به همین دلیل تلاش حاج قاسم و حاج قاسم‌ها را ارجح می‌نهند.
 
محمد اسماعیل کوثری در پایان صحبت‌هایش با اشاره به آخرین دیداری که با سردار شهید سلیمانی داشت، گفت: نزدیک به 6 ماه پیش به یکی از شهرهای نزدیک به بم دعوت شده بودم تا در یادبود شهدا شرکت کنم. به طور اتفاقی سردار سلیمانی را در هواپیما ملاقات کردم. بعد از اینکه هواپیما نشست و ما از فرودگاه خارج شدیم، چند دقیقه‌ای کنار خیابان منتظر راننده ماندیم. یادم می‌آید ایشان با راننده‌هایی که منتظر مسافر بودند به قدری برخوردی صمیمی داشت که انگار رفاقتی چندین ساله داشتد و باعث شد آنها هم با حاج قاسم خیلی راحت صحبت و درد دل کردند.

منبع:اعتماد آنلاین
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها