کد خبر: ۴۶۵۶۹۸
زمان انتشار: ۱۱:۱۵     ۱۷ دی ۱۳۹۸
رئیس مجلس گفت: 200 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای حمایت از نیروی قدس اختصاص می‌دهیم.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 17 دی) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی «طرح اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی»، با بیان اینکه همه ملت ایران پشتیبان محور مقاومت هستند،‌ گفت:‌ در دو ماه باقیمانده سال 200 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای حمایت از نیروی قدس اختصاص می‌دهیم.

وی افزود: این میزان اعتبار برای حمایت از نیروی قدس سپاه پاسداران که مسوولیت مقاومت در سطح منطقه را برعهده دارد، تعلق می‌گیرد.

رئیس مجلس همچنین اعلام کرد: اذن تخصیص این مبلغ از مقام معظم رهبری اخذ شده است.

به گزارش فارس، توضیحات رئیس مجلس در خصوص جزئیات ماده 3 طرح سه فوریتی «اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا» بود که بر اساس آن، دولت موظف است جهت تقویت بنیه دفاعی نیروی قدس سپاه پاسداران مبلغ دویست میلیون یورو از طریق صندوق توسعه ملی در اختیار این نیرو قرار دهد.

گفتنی است، این اعتبار به بودجه سال 98 کل کشور و در دو ماهه آخر امسال از صندوق توسعه ملی برای حمایت از نیروی قدس اختصاص داده خواهد شد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها