کد خبر: ۴۶۵۹۱۷
زمان انتشار: ۱۶:۴۴     ۲۰ دی ۱۳۹۸
در جمع نمازگزاران جمعه در مصلی امام علی شهر کرمان؛
دختر سردار شهید سلیمانی گفت: به‌عنوان کوچک‌ترین فرزند حاج‌قاسم، قسم می‌خورم تا آخرین لحظه عمرم دست از ولایت برنخواهم داشت و با شیطان بزرگ مبارزه می‌کنم و با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می‌طلبم.
به گزارش پایگاه 598، زینب سلیمانی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه در مصلی امام علی شهر کرمان با تشکر از حماسه حسینی مردم در تشییع پیکر پدرش اظهار داشت: به نوبه خود و خانواده‌ام به خانواده کسانی که در حادثه مراسم تشییع مصیبت دیده‌اند، تسلیت می‌گویم.

دختر سردار شهید سلیمانی با بیان اینکه شهادت حاج‌قاسم مصیبتی عظیم و جبران‌ناپذیر است، عنوان کرد: بیش از شهادت باید به اندیشه، منش و ولایتمداری ایشان نگاه کنیم، ایشان تمام جهاد و وظیفه خود را در راه ولایتمداری می‌دید و ماندن در راه ولایت و خط رهبری را به ما توصیه می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه موجی که در دنیا به‌دنبال شهادت پدرم ایجاد شد به‌دلیل خدمات ارزشمند ایشان نبود، بیان کرد: دنیا فهمید که دغدغه سردار قاسم سلیمانی در هر شرایطی، حفظ وحدت و همبستگی مردم در سراسر دنیا بود.

زینب سلیمانی با تأکید بر اینکه آمریکا با ترور پدرم بزرگ‌ترین و احمقانه‌ترین حرکت را انجام داد، تصریح کرد: شهادت پدرم نه تنها موجب ضعف ایران اسلامی و جبهه مقاومت نشد، بلکه تمام آزادی‌خواهان و جوانان در دنیا بیدار و وحدت میان مردم بیشتر و بیشتر شد.

وی با بیان اینکه پدرم به‌شیشه عطری می‌ماند که رایحه خوشش با شکستن آن در سراسر دنیا پیچیده است، عنوان داشت: امروز من زینب حاج‌قاسم به شما می‌گویم داستان کربلا دوباره در عصر ما تکرار و علمدار محور مقاومت تکه‌تکه شد تا ولی امرش آسیب نبیند.

دختر سردار شهید سلیمانی با بیان اینکه علمدار رفت تا ایران و ایرانی بماند تا ناموس حفظ شود، تصریح کرد: با شهادت حاج‌قاسم حجت بر همگان تمام شد و شیطان بزرگ را به دنیا نشان داد.

وی با بیان اینکه به‌عنوان کوچک‌ترین فرزند حاج‌قاسم، قسم می‌خورم تا آخرین لحظه عمرم دست از ولایت برنخوهم داشت و با شیطان بزرگ رو در رو مبارزه می‌کنم، اظهار داشت: امروز با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می‌طلبم.

زینب سلیمانی خاطرنشان کرد: دنیا بداند روح حاج‌قاسم در دنیا دمیده شده و هزاران قاسم سلیمانی آماده حرکت به سمت کاخ سفید هستند و شما باید تا آخر عمر بترسید و منتظر ما باشید و انتقام زمانی معنی می‌دهد که رژیم آمریکا، صهیونیست و آل سعود دیگر وجود نداشته باشند.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها