کد خبر: ۴۷۰۰۵۴
زمان انتشار: ۱۵:۵۱     ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹
فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری زندانی فراری که خانواده اش مدعی فوتش بودند، در شهرستان گنبدکاووس خبرداد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری زندانی فراری که خانواده اش مدعی فوتش بودند، در شهرستان گنبدکاووس خبرداد.

سردار روح الامین قاسمی اظهارکرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه زندانی فراری که از سه سال قبل بنا بر اعلام خانواده اش فوت کرده بود و هم اکنون زنده است، مراتب در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان گنبدکاووس قرار گرفت.

وی افزود: اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و سرانجام با پیگیری های بی وقفه ماموران مشخص شد متهم در یکی از روستاهای اطراف شهرستان اقامت دارد.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه سوابق متعدد سرقت، آدم ربایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان در پرونده این زندانی فراری وجود دارد، تصریح کرد: ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

قاسمی گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس اعلام کرد پس از اینکه با قرار وثیقه از زندان آزاد شد با تهیه گواهی فوت جعلی و مراسم ختم، مدتی متواری شده و با تغییر چهره زندگی مخفیانه ای را دنبال کرده است.

وی با بیان اینکه مراجع قضائی برای این زندانی فراری ۲۵ سال حبس در نظر گرفته بودند، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها