کد خبر: ۴۷۰۴۸۱
زمان انتشار: ۱۵:۳۷     ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹
روحانی با اشاره به حادثه شهادت تعدادی از پرسنل نیروی دریایی ارتش، گفت: شهدای ما در ماه رمضان و با زبان روزه برای امنیت مردم فداکارانه در دریا حضور داشتند و به شهادت رسیدند، همانگونه که می‌دانید اجر جهاد و شهادت در دریا ۱۰ برابر روی زمین است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: روحانی با اشاره به حادثه شهادت تعدادی از پرسنل نیروی دریایی ارتش، گفت: برای ما بسیار جای تاسف و تاثر بود که جوانان نیروی دریایی خود را در یک حادثه دلخراش از دست دادیم.

روحانی: شهادت در دریا، اجرش ده برابر است

رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت با اشاره به حادثه شناور کنارک و شهادت تعدادی از کارکنان ارتش افزود: این حادثه جای تاسف و تاثر دارد که ما تعدادی از جوانان غیور خود را در یک حادثه دلخراش از دست دادیم، این حادثه و شنیدن این خبر برای ما سخت بود اما مردم ما در سراسر کشور و همه مسئولین ابراز همدردی کردند و من در اینجا به خانواده این شهدا می‌گویم همه دولت را در غم خود سهیم و شریک بدانند ما نیز مصیبت دیده‌ایم، البته دلایل این اتفاق در حال بررسی است و علت آن باید مشخص و به مردم گفته شود، اما مسئله مهم این است که این افراد برای تامین امنیت به دریا رفتند، رزمایش و عملیات آنها برای توانمند تر شدن قدرت جمهوری اسلامی ایران بود این شهدا خالصانه در صحنه حضور داشته و مظلومان به شهادت رسیدند.

روحانی تصریح کرد: شهدای ما در ماه رمضان و با زبان روزه برای امنیت مردم فداکارانه در دریا حضور داشتند و به شهادت رسیدند، همانگونه که می‌دانید اجر جهاد و شهادت در دریا ۱۰ برابر روی زمین است. همه ما باید در کنار این خانواده‌های عزیز باشیم و این خانواده‌ها بدانند که همه مردم در غم آنها سهیم و شریک هستند و ان شاالله امیدواریم اینگونه حوادث به حداقل کاهش پیدا کند و بتوانیم منظم و دقیق‌تر عمل کنیم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها