کد خبر: ۴۷۰۷۰۸
زمان انتشار: ۱۱:۲۷     ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در نامه‌ای به مدیر حوزه‌های علمیه، قدردانی صمیمانه معظم له از تاسیس «ستاد حوزوی ترویج و ارتقای سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» و فعالیت‌های صورت گرفته را ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه 598، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در نامه‌ای به آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور، قدردانی صمیمانه معظم له از تاسیس «ستاد حوزوی ترویج و ارتقای سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» و فعالیت‌های صورت گرفته در این ستاد را ابلاغ کرد.

در نامه رئیس دفتر مقام معظم رهبری به مدیر حوزه‌های علمیه کشور آمده است:

بسمه تعالی
جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای اعرافی (دامت توفیقاته)
مدیر محترم حوزه‌های علمیه

سلام علیکم

مرقومه‌ی جنابعالی به شماره ۱۵۹۵۳ مورخ ۲۷/۱۲/۱۳۹۸ در خصوص تاسیس «ستاد حوزوی ترویج و ارتقای سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» و فعالیت‌های صورت گرفته در این ستاد، به استحضار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) رسید، مرقوم فرمودند:

«از مدیریت محترم حوزه‌های علمیه به خاطر این جریان‌سازی مبارک و محصول با ارزش آن صمیمانه قدردانی شود. آماده به کار بودن نیروهای فکری در حوزه‌های علمیه در عرصه اندیشه‌ورزی و چه در مرحله‌ی تحقق بخشیدن به الزامات عملی این حرکت گسترده، مژده‌ی بزرگی است که خدای کریم و علیم را باید به خاطر آن سپاسگزاری کرد.»

مراتب جهت اطلاع و اقدام لازم ایفاد می‌گردد.

دستور رهبر معظم انقلاب به مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری همچنین در نامه دیگری به دکتر صادق واعظ‌زاده، رئیس شورایعالی و رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، نظر مبارک رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقدام مقتضی نسبت به نامه مدیر حوزه‌های علمیه را به او ابلاغ کرد.

در نامه رئیس دفتر مقام معظم رهبری به رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت آمده است:

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر صادق واعظ زاده
رئیس محترم شورایعالی و رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
سلام علیکم

نامه شماره‌ی ۱۵۹۵۳ مورخ ۲۷/۱۲/۱۳۹۸ مدیر محترم حوزه‌های علمیه مبنی بر تاسیس «ستاد حوزوی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» و فعالیت‌های صورت گرفته در این ستاد به استحضار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) رسید، مرقوم فرمودند:

«نظرات ارائه شده به مرکز تدوین سند الگوی پیشرفت ارائه شود با سفارش مؤکد بر بهره برداری و تعامل با جریان حوزوی مذکور»

مراتب به انضمام تصویری از نامه فوق الذکر و ضمایم دیگر جهت اقدام مقتضی ایفاد می‌گردد.

محمدی گلپایگانی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها