کد خبر: ۴۷۰۷۷۸
زمان انتشار: ۱۱:۵۹     ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹
نادری:
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تصویب مصوبات اخیر مجلس را نوعی لجبازی با نمایندگان مجلس یازدهم دانست.
به گزارش پایگاه 598، احمد نادری منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به سیاسی کاری ها در تصویب مصوبات اخیر مجلس دهم، اظهار داشت: متاسفم که نمایندگان مجلس دهم در روزهای پایانی مجلس به جای فکر اساسی برای حل مشکلات مردم به دنبال تصویب مصوبات سیاسی هستند.

وی با اشاره به تعطیلات مجلس در روزهای کرونایی، افزود: در روزهای کرونایی شاهد تعطیلی مجلس بودیم و پس از آغاز به کار آن هم متاسفانه شاهد تصویب مصوبات سیاسی از سوی آنها هستیم.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم ادامه داد: نمایندگان ملت باید بدانند که خونشان از  پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند رنگی تر نیست لذا باید بدانند تعطیلی کردن مجلس در روزهایی که بحران کرونا را می گذراندیم، کار درستی نبود.

نادری با طرح سوالی از نمایندگان مجلس دهم، تصریح کرد: اگر شفافیت خوب است چرا از همان ابتدای کار مجلس دهم شفافیت را دنبال نکردید!

وی اظهار کرد: بنظر بنده تصویب چنین مصوباتی که از ضروریات امروز کشور نیست نوعی لجبازی با نمایندگان مجلس یازدهم است چرا که می دانند نمایندگان مجلس آتی به چنین مصوباتی رای نمی دهند.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: به هرحال باید برای تصویب این مصوبات منتظر نظر شورای نگهبان نیز باشیم که فکر نمی کنم عمر مجلس دهم فرصت بررسی را به آنها بدهد.

نادری در پایان خاطر نشان کرد: مجلس آینده مجلسی برآمده از مردم با رویکرد حل مشکلات آنها خواهد بود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها