آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۳۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
بیانیه ستاد مردمی عفاف و حجاب به مناسبت هفته عفاف و حجاب؛
حجاب وقار است، متانت است، ارزشگذاری زن است، سنگین شدن کفه ی آبرو و احترام اوست، این را باید خیلی قدر دانست و از اسلام باید به خاطر مسئله حجاب تشکر کرد، این جزو نعمتهای الهی است.
به گزارش پایگاه 598، بیانیه ای از سوی ستاد مردمی عفاف و حجاب به مناسبت هفته عفاف و حجاب  صادر شد که متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

حجاب وقار است، متانت است، ارزشگذاری زن است، سنگین شدن کفه ی آبرو و احترام اوست، این را باید خیلی قدر دانست و از اسلام باید به خاطر مسئله حجاب تشکر کرد، این جزو نعمتهای الهی است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه وآله) با هدف ارتقاء جایگاه زنان مسلمان و ایجاد شرایط مساعد برای او حجاب را واجب گردانید تا وی بتواند با آرامش و در کمال امنیت در اجتماع نقش آفرینی کرده و در عین حال خدشه ای به وظایف مادری و همسری وی وارد نگردد. این در حالی است که شاهدیم رسانه های بیگانه و معاند نظام، دائم در حال تلقین شرایط وخیم بانوان مسلمان ایرانی هستند که؛ چه نشسته اید بانوی محجبه در ایران دچار ناکارآمدی و موانع متعدد می باشد. اما با رصدی جزئی در احوالات زن غربی به خوبی سردرگمی، بی هویتی، بی پناهی و عدم امنیت را برای ایشان لمس نموده و فریاد کمک خواهی زنان مظلوم و قربانی سیاست های سرمایه داری غرب بلند شده است.

بر همگان مبرهن است که امروزه نوک پیکان جنگ نرم به سوی تزلزل خانواده های ایرانی به وسیله حذف حجاب اسلامی و در پی آن شیوع بی بندوباری می باشد، به طوریکه به اذعان خارج نشینان معاند نظام، با حذف حجاب و از بین بردن عفاف زن ایرانی، دیواره های مستحکم ورود به ایران اسلامی فروریخته و نفوذ در همه ابعاد کشور ایران منوط به زدن حجاب و عفاف زنان و مردان مسلمان ایرانی است. تلاش آنها براین است که در سیاستگذاری های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی، اموری را ارزشمند و نیازهایی را واقعی جلوه دهند که الزاما از نیاز واقعی حکایت نمی کنند و این گونه است که متاسفانه شاهدیم نیازهای کاذب به دغدغه اجتماعی و در نهایت مطالبه در برنامه ریزی های کلان در ابعاد فرهنگی تبدیل شده است.

در این میان لازم است تا مسئولین و تصمیم گیران در حوزه های فرهنگی با بهره گیری از بصیرت و شناخت کامل از جریانات نفوذ در مسائل فرهنگی به خصوص عفاف و حجاب در کشور از پرداختن به موضوعات حاشیه ساز و مورد خوشایند معاندین و دشمنان ایران اسلامی پرهیز نموده و در سیاستگذاری های فرهنگی به جای پرداختن به اسناد بین المللی، با بهره گیر از اسناد بالادستی راههای نفوذ را مسدود نمایند.

ما زنان تمدن ساز ایران اسلامی، خواهان دخالت و نظارت سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه در روند فرهنگی جامعه به منظور رسیدن به شرایط مطلوب هستیم و انتظار داریم، همانگونه که شناسایی و برخورد با مفاسد اقتصادی در سطح کلان جامعه مورد توجه قرار گرفته است همانطور نیز شاهد برخورد روشن، صریح و قانونی با مفسدان حوزه های فرهنگی و اعتقادی مردم بوده و مسئولین بدانند که آسیب های وارده از انحرافات فرهنگی در جامعه کم از آسیب های اقتصادی نیست و چه بسا در بسیاری موارد زیربنای شکل گیری آسیب های کلان تر می باشد.

امروز وظیفه تمام مسئولان است تا با اقدامات خویش مانع از گسترش فحشا در کشور و وخیم تر شدن اوضاع شوند. بی شک اگر جوانان ما با جریان نفوذ در حوزه حیا و عفت آشنا شوند، می توانیم به سهولت این تهدید را رفع کنیم و شاخص حجاب در جامعه اسلامی را ارتقاء دهیم.

همچنین مصرانه از دستگاه های متولی عفاف و حجاب می خواهیم؛ جهت شناساندن عمق و محتوای حجاب و عفاف، برنامه ریزی و از نفوذ مصادیق فرهنگ مبتذل غرب با هر نام و عنوانی جلوگیری نمایند تا جوانان پاک انقلابی بتوانند در کمال آرامش روحی و جسمی، اجتماع را به محیط مناسبی برای کار و تلاش، تبدیل و سلامت روانی و اخلاقی جامعه را تضمین نمایند.

ما زنان تمدن ساز ایران اسلامی، از زنان و دختران آزاداندیش این مرز و بوم می خواهیم؛ برای خنثی نمودن توطئه های فرهنگی دشمن، با تداوم رعایت پوشش عفیفانه دختر مسلمان ایرانی، بار دیگر الگویی بی بدیل از هویت ملی و دینی خود را به جهان تشنه معنویت هدیه نماید.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: